Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért mondjátok azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért mondjátok azt, hogy szűz lányokat szeretnétek, amikor nem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki más, de nem erről van szó. 18 éves vagyok, szűz, és sosem éreztem ezt aggályomnak. (Még nem volt senkim, csak csókolóztam pár fiúval.) Mégis úgy érzem, hogy amikor megtudják, hiszen nem titkolom, nem szégyellem, akkor máshogy állnak hozzám. Pedig sosem kerítettem nagy ügyet ebből, valakinek félreérthetetlenül tudtára is adtam, hogy elkezdeném vele a tapasztalatszerzést, noha nem rögtön adnám oda magam, hanem másképp, értitek. Olyan, mintha visszafogta volna az, hogy rám majd várnia kell. Van köztetek olyan, aki tényleg várna?

2018. júl. 29. 17:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Én is szűz vagyok fiúként. Nálam nem lenne se előny, se hátrány, viszont kérdés, hogy a várás alatt mennyi időre gondolsz.
2018. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#9 mint mondtam, elmondtam neki, hogy le... Hol játszom én itt a nehezen kaphatót?

#10 fél évig én sem várnék. Nekem is vannak szükségleteim. :)

Amúgy aki erről privátban akar beszélni, sajnálom, de nem írok vissza, mert anno ügyesen a teljes nevemet adtam meg felhasználónévnek. Tudom, hülye vagyok, de voltam vagy 12. Írjatok itt.

A srác egyébként 20 és volt már lánnyal.

2018. júl. 29. 17:50
 13/24 A kérdező kommentje:
Szerintem kb. két hónap lenne, de lehet addig nem húznám. Ideálisnak ezt gondolom.
2018. júl. 29. 17:52
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Nem írtam privátot, de gondoltam itt leírom a véleményem :) Tényleg nem izééééségből írom, de ha egy srácnak ilyen a hozzáállása, akkor miért érdekel téged? Biztos nem állnék így hozzá egy lányhoz csak azért, mert szűz. Sőt... még örülnék is neki, hogy érintetlen és én meghódíthatom minden szempontból. Nem is értem azokat, akik nem akarják végigjárni az ágyig vezető utat. Szerintem tök jó dolog :) A szex is tök jó persze, de számomra sokkal jobb úgy, ha előtte már eltöltöttem több időt a csajjal. Úgyhogy szerintem továbbra is kerüld az ilyen felszínesen gondolkodó embereket. Nyilván nem kell túltolni ezt a szüzesség kérdést, de azért akkor már inkább egy olyannal legyél, akivel tényleg mindent meg tudsz beszélni normálisan, mert ez nem csak a szexnek, de minden emberi kapcsolatnak az alapja. Nekem bejön, hogy szűz vagy és ha tetszenél, akkor nyilván meg akarnálak szexelni :D de nem azonnal, mert később még jobb lenne téged megszexelni :D
2018. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#14 köszönöm a hosszú választ. Lehet, hogy felszínes.. Csak az ember már kezdi elveszteni a hitét, hogy talál egy jóképű, intelligens srácot aki vár egy kicsit rá. Pedig tényleg nem nagy elvárás ez szerintem. Most mondjuk adtatok egy kis reményt.
2018. júl. 29. 19:11
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
#14 vagyok. Szívesen ;) Tőlem nem nagy elvárás, hogy jóképű és intelligens legyek, mert az vagyok :D Viszont egy kevésbé előnyös megjelenéssel és értelmi szinttel megáldott férfi egyedtől könnyen lehet, hogy ez irreális elvárás a részedről :D :P
2018. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

Miért? Kedves 10. válaszoló a szex körül forog minden? Mindig? Hát szerintem sokan ebből r*hadtul nem kérnek.

Komolyan a férfiak olyanok néha mint az állatok. Ösztönlények... (tisztelet a kivételnek)

2018. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Majd aki ténylegesen szeret, az várni fog. :)
2018. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azzal van a gond, hogy várniuk kell, hanem azzal, hogy ezt még az ismerkedés idején elmondod nekik. Mert így én szerintem megrémülnék és évekre gondolnék...

Persze ez nem bántás, de egy érett férfi nem vár évekig egy nőre, vagy vár, csak közben máshol keres enni

2018. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 azért mondtam el, mert ittam, átment szexchatbe a dolog, aztán megkérdezte mit szeretek. Én meg mondtam hogy hát ez remek kérdés. De nem értem, miért baj, hogy elmondtam.
2018. júl. 30. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!