Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért mondjátok azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért mondjátok azt, hogy szűz lányokat szeretnétek, amikor nem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki más, de nem erről van szó. 18 éves vagyok, szűz, és sosem éreztem ezt aggályomnak. (Még nem volt senkim, csak csókolóztam pár fiúval.) Mégis úgy érzem, hogy amikor megtudják, hiszen nem titkolom, nem szégyellem, akkor máshogy állnak hozzám. Pedig sosem kerítettem nagy ügyet ebből, valakinek félreérthetetlenül tudtára is adtam, hogy elkezdeném vele a tapasztalatszerzést, noha nem rögtön adnám oda magam, hanem másképp, értitek. Olyan, mintha visszafogta volna az, hogy rám majd várnia kell. Van köztetek olyan, aki tényleg várna?

2018. júl. 29. 17:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Én is olyan "ügyes " voltam ,hogy a teljes nevemet adtam meg felhasználónak :D... Látom nem vagyok egyedül :d.


Egyébként én is szűz vagyok 20 évesen ,viszont azért mert én keresztény állásponton vagyok a szexualitás terén is.


Úgy gondolom ,hogy a szexnek a hazassagban van a helye ,szóval én csak szurkolók ,hogy ne veszd el míg el nem vesz valaki :) .Aki meg nem bír várni rád,őt a farka irányítja az agya helyet..

2018. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#21 jó tudni, hogy van sorstárs mindkét téren! :D

Tisztelem az álláspontodat, én is hívő vagyok, de vallás nélküli. Én nem tudnék várni házasságig, kívánom már, hogy legyen valakim mind lelkileg és testileg. Plusz, szerintem fontos tudni, hogy fizikálisan is megállja-e két ember a helyét egy kapcsolatban, mielőtt összeházasodnak, hisz lehet, hogy teljesen másak az igényeik, és onnantól megy a levesbe az egész.

De remélem, hogy neked összejön! :)

2018. júl. 30. 17:53
 23/24 A kérdező kommentje:
Update, akit érdekel: elmondta, hogy nem akar kapcsolatot. Ki gondolta volna. :)
2018. júl. 31. 10:32
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Én se voltam még senkivel, sőt sajnos nem is volt még esélyem beszélni lányokkal, bár kevés normális lány maradt igy csak interneten próbálkozok 0sikerrel, de én komolyan gondolom, nem mindenki csak dobálózik ezzel. Akivel le akarom élni az életem, nem szeretném ha olyan lenne aki már volt mással előttem. Utánam se legyen.

Nem kell elkapkodni, én is most leszek 18 pár nap, de mivel 12 évesek már lefekszenek egymással igy már ezzel annyira elkéstem hogy már életkedvem is a 0-án van, mert igy már tényleg boldogtalan/örömtelen életem lesz egyedül.. Szóval ne mondjátok hogy mindenki csak úgy mondja

2019. jan. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!