Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is jogos a felhábo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogos a felháborodásom? 16/f (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban annyi lenne, hogy...6 hónap együttlét után barátnőm, nagynehezen kinyögte, hogy szeret..de csak mint barátot. Ez eleve elég szarul esett, hiszen én teljes szívemből szerettem őt.. Aztis mondta, hogy ő nem tud szerelmes lenni..erre szakítás után egy héttel elkezdi nekem mondani, hogy szerinte szerelemes lett valami felnőtt csávóba.. Maajd, ma közli velem, hogy rosszkedve van, én hülye rákérdeztem hogy miért. Elmondta, hogy csókolózott a leendő tanárával..(+ azt mondta hogy úgy csókolózott vele mint ha a legjobb barátja lett volna, az csak ráadás h tanár). Egyáltalán nincs tekintettel arra, hogy nekem ez mind rosszul esik és még azt mondja, hogy ÉN! bántom őt lelkileg.. o.o Egyszerűen nemértem őt..a szakítás sem érdekelte, semmi baja sem volt miatta..és nem érti miért esik ez rosszul nekem. Ugyanakkor úgy érzi nem tett semmi rosszat..

Szerintetek jogos a felháborodásom? Igen..tudom, azt csinál amit akar mert nem vagyunk már együtt..de akkoris.

Elnézést, ha hosszú lett és köszönöm annak aki elolvassa.



2015. jún. 13. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne hallani a másik fél véleményét is, de azok alapján amit leírtál, én a helyében még örülnék is, hogy csak ennyi.


Amúgy meg most komolyan. Fél év után azt mondja, hogy nem szerelmes, nem is volt az. Akkor mégis minek volt Veled?

2015. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát..ezaz amit nem tudok. Minek kellett hülyítenie? Nem értem...de őszintén, úgy érzem nem érdemes valaki olyan után..szomorkodni aki sosem szeretett viszont igazán.
2015. jún. 13. 01:12
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

próbálgatja a szárnyait. hidd el, kiégett egy ember lesz 10 év múlva, mégha ez most neked nem is segít semmit.


nagyon határozott véleményem, hogy ideje a csajt elfelejtened és másfelé nézelődni, felháborodni egy ilyen lányon egyszerűen nem éri meg.

2015. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves #3-as.

Igyekszem, amennyire csak lehet. Előbb-utóbb úgyis túlleszek rajta. Csak nem gondoltam volna hogy..valakit ennyire ne érdekeljen a másik érzései.. :/

2015. jún. 13. 01:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi empátia, nem éri meg háborogni rajta! Amúgy ezt a leendő tanáros-csokolózós dolgot nem tudom, mennyire higgyem el (mármint nem neked, hanem a volt csajodnak). Mondjuk persze tényleg jó lenne ismerni a lány verzióját is, mert ez így nagyon egyoldalú.
2015. jún. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!