Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátom huga? 17F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom huga? 17F

Figyelt kérdés

Szóval barátommal(19F)több éve legjobb barátok vagyunk és a hugával is eleg jóban vagyok több éve de mostanára ez megváltozott elég sok időt töltök náluk és a hugával át léptük a barátság zónát mivel megcsókoltam és azóta csak rajta jár az eszem de ő ezt viszonozza is. Viszont barátom ezt észre vette mert persze nem hülye de eddig még nem mondtam el neki ezt az egészet és most kicsit fura is h látja több időt töltök a hugával ha ott vagyok de azt mondja nem erdekli. Meg szeretnem kerdezni tőle h bele menne e abba h ezt folytassam a hugával.

Megérné? Nemtudom. Segítsetek, előre is köszöm a válaszokat.

Bocsi hogy hosszúra sikerült.


2018. aug. 17. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szereted a csajt nyugodtan beszéld meg a sráccal is NE ENGDEJÉT KÉRJ csak mond meg neki a szitut. (már ha olyan jó haverok vagytok). Én is jártam legjobb haverom húgával mondjuk mi azóta már szét mentünk, de a sráccal azóta is legjobb haverok vagyunk és a csajjal is szoktam néha beszélgetni 24/f
2018. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem volt erre példa, hogy haverom hugával kicsit össze melegedtünk, a srác meg elmondta, hogy örülne is, ha össze jönnénk, ő nem fog beleszolni, nem fog közvetítőt játszani meg semmi egyéb, ez a kettőnk dolga

de mivel ismer, tudja nem használnám ki a hugát, meg legalább én normális vagyok szóval támogatná is a dolgot



meg volt egy másik haverom, annak is bejött a huga, mielőtt le szólnak, hogy csak a hugikra hajtok :D féltestvérek és nem igazán relkámozták, csak anyit tudtam, hogy nincs semmi köztük és nem is lesz, csak egy barátja, én meg említettem a srácnak, hogy nekem bejön, ő kicsit játszotta is a kerítő szerepet, kb 1 hét után nyögte ki, hogy amúgy ők féltestvérek



ha jó haverok vagytok és nem használod ki a csajt nem gáz a dolog

van olyan haverom akinek a huga egy haverjával van együtt, a srác meg a huga pasijának a hugával, és mikor össze ülnek filmezni, mikor ki megy át a másik szobába "turbékolni" állítólag őket se zavarja

bár nekem ez így fura lenne

2018. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úr isten a csajnak van szabad akarata, nem a bátyjától kell engedélyt kérned ahhoz hogy járj vele...

Ha még a barátságot félted, szerintem ha nem csalod meg pl a lányt, akkor nem lesz baj ha szétmentek.

2018. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hany eves a huga?
2018. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huga 16:)
2018. aug. 17. 16:01
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as nem ugy ertettem. Hanem h mennyire zavarná őt ez a dolog.
2018. aug. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!