Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene visszautasítani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene visszautasítani?

Figyelt kérdés

183cm magas vagyok. Nagyon sokszor találnak meg sokkal alacsonyabb srácok, mert nekik ilyen magas barátnő kell. Engem meg a magas férfiak vonzanak. Hogyan lehet ezt kulturáltan elmagyarázni valakinek aki nem hiszi el amit mondok és ne száll le rólam?

18/L



#lány #visszautasítás #alacsony fiúk
2018. aug. 19. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak a magasságuk miatt visszautasìtod őket akkor te is nagyon okos lehetsz 😂
2018. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előző barátom 3 centivel volt kisebb és nagyon feltűnő volt. A magasakra bukok. Mintha ez akkora nagy probléma lenne
2018. aug. 19. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Kis enber, nagy bot... hivatkozz arra, hogy te meg szűk vagy.
2018. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a szerszám méretre megyek úgyhogy ezzel nem tudsz meggyőzni. Nekem a magasság a lényeg. Hogy néznék ki egy történelmi? 😂
2018. aug. 19. 13:29
 5/11 A kérdező kommentje:
*egy törpe mellett (helyesírás javító hiba)
2018. aug. 19. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
"bocsi, már van kerti törpém"
2018. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon feltűnő volt és? Komolyan ilyen baromság miatt szelektálni. Ha valaki kövér, csúnya. Ha valakinek nem szép az arca, csúnya, sokan csak úgy csúnyák. De, hogy valaki azért legyen csúnya mert 3 cm-el alacsonyabb és ez nagyon feltűnő (Ki a f**zt érdekel?), az nonszensz. Jól mondta az első. Téged sem az eszedért találnak meg.
2018. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
alapvető dedukciós képességeknek is híján van az illető, ha kisember, nagy bot, szűkről, arra következtet, hogy szerintem a méretre menne, és meg akarnám őt győzni bármiről, miközben a kérdésre válaszoltam, ami úgy kezdődik, hogy "hogyan"
2018. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most nem tudom miért vagytok azon kiakadva hogy a kérdezonek a magasabbak tetszenek.

Nyilván én sem akarnék alacsonyabbat magamnak max 1 2 centi férne nálam bele.


A kérdésre valaszolva pedig nyíltan de finoman kozlod hogy neked inkább a magasabb férfiak jönnek be. Ha nem érti meg nem tudsz mit kezdeni vele, szerintem akkor sem értenek meg ha hosszan magyaráznád neki.

2018. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Így: "bocs, de én eldöntöttem, hogy nálam magasabb fiúval szeretnék ismerkedni"


Én 190 vagyok amúgy és valahol megértem, hogyha téged zavar hogy egy fiú alacsonyabb. Az igazság az, hogy általában őket is zavarja, ha alacsonyabbak és ezt feltűnési viszketegséggel szokták általában ellensúlyozni.

Viszont az is fura, hogy te pusztán a magasság miatt tiltólistára teszel fiúkat. Mi van ha mondjuk összejössz egy magas sráccal és kiderül, hogy van egy apróbb bőrhibája mondjuk mit tudom én a hasán? Akkor őt is dobod, mert te a hibátlan mesehősökön nőttél fel?

2018. aug. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!