Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene visszautasítani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene visszautasítani?

Figyelt kérdés

183cm magas vagyok. Nagyon sokszor találnak meg sokkal alacsonyabb srácok, mert nekik ilyen magas barátnő kell. Engem meg a magas férfiak vonzanak. Hogyan lehet ezt kulturáltan elmagyarázni valakinek aki nem hiszi el amit mondok és ne száll le rólam?

18/L



#lány #visszautasítás #alacsony fiúk
2018. aug. 19. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ebben semmi gáz nincs, miért kéne a kérdezőnek lejjebb adnia abból, amit ő szeretne? Ha ő két méteres pasit, akar, akkor keressen olyat. Nem az itteni válaszolók miatt fog összejönni egy 170 cm magassal...

Válaszolva a kérdésedre: ,,Ne haragudj, de nem vagy az esetem, én a magasabb pasikra bukom."

2018. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!