Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy viszonyuljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy viszonyuljak hozzá? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Egy suliba járunk. Tavaly ismerkedtünk meg, egész jóban voltunk. Aztán kiderült, hogy tetszem neki. Nekem ő nem tetszik, de barátomnak tekintem. Semmi több.

Ez engem nem is zavart, aztán egyszer csak elkezdett nagyon nyomulni és már minden órám után ott álltak a terem előtt és minket vártak. Volt mikor az osztályba is bejöttek, amivel amúgy nem lenne baj, de én cikinek ereztem, nagyon nyomulosnak. Aztán megjobban nyomult, simogatta a lábam, ölelgetett, mindig mellem ult. Ennek akkor lett vége, mikor lett egy barátnője. Vele nemrég szakított és mit ad isten, újra elkezdtünk beszélgetni. Én örültem neki, mivel jól el lehet beszélgetni vele, jó fej. Viszont félek attól, hogy megint ugyanaz lesz, megint nyomulni fog, mivel már most is volt rá példa. És ez nekem nagyon kellemetlen, mert nem akarok járni vele, nem jön be nekem. Ugyanakkor elutasítani nem tudom, hisz ő nem mondta egy szóval sem, hogy tetszem neki. És megbántani sem akarom.

Szerintetek mit kellene csinálnom?



2018. szept. 4. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele nyugodtan, viszont abban a pillanatban, amikor érzed, hogy megint a régi dolog lenne, azonnal mondd meg neki, hogy nem akarsz semmi komolyat. Ne hülyítsd az agyát, ne húzd az időt, mert csak rosszabb lesz.
2018. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csak barátok lehettek, mert te nem érzel ugyanúgy iránta, be kell érnie ezzel. De egyébként a sima barátság az jobb, mintha semmilyen szinten nem lennél/lenne része az életének/életednek. Tehát egymás életének. Nem fog nyomulni. Szépen, rendesen megbeszélitek, és belátja. Hogy nem érdemes nyomulnia, mert annál jobban elhúzodsz tőle, ha átlépni próbálja bizonyos határaidat.
2018. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!