Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez a reakció mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez a reakció mit jelent? Van még esély? Vagy azt, hogy engedjem el?

Figyelt kérdés

Kiraktam a napomba egy képet. A volt barátommal egy hete szakítottunk.


Ez a szöveg szerepelt a képen:

“Az igazi szeretet ott kezdődik, ha én tiszteletbe tartva elengedem azt, aki szeretne elmenni, bármennyire is fáj nekem.”


Nem is tudom miért tettem ki. Nem vártam rá reakciót sem.

Viszont volt barátom válaszolt konkrétan a képre egy szivet.


Nem láttam időben az üzenetét. Mire válaszoltam neki addigra már nem volt elérhető és azóta sem.


Nem tudom ezt most úgy vegyem, hogy:

- ezzel szeretné jelezni, hogy látta, és köszöni hogy tiszteletben tartom az akaratát

vagy azt, hogy:

- még van esélyem arra, hogy kibéküljünk?


Ő szakított mert hibáztam valamiben. Azt mondta szakításnál, hogy egy ideig hagyjam megnyugodni. Nem haragban váltunk el. Azt még említette ha lát rajtam változást akkor ad egy esélyt és kibékülhetünk.


Szerintetek? 😕



2018. szept. 5. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

" Mire válaszoltam neki addigra már nem volt elérhető és azóta sem."

Nem is baj. A szakítás nem arról szól,hogy közben ráerőltetjük magunkat a másikra, attól csak xarabb lesz.

2018. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol, hogy rá akarom magam erőltetni mert ez nem így van. Ő írt, én válaszoltam.

A kérdés pedig az volt, hogy melyik okból írhatta a ❤️et a képre?:)

2018. szept. 5. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyi minden lehet. Az elég fura lenne, ha egy ilyen félreérthető szívvel próbálná jelezni, hogy becsül azért, mert volt erőd elengedni őt. Ha akár még valamit tőled, akkor is jobb lenne, ha szólt is volna. Szerintem azért küldte a szivet, mert azt várja, hogy írj neki, elmond, hogy nagyon megbántad a dolgot és bocsánatot kérj vagy százszor, vagy egyszerűen csak szanalomból. Látja, hogy ki vagy készülve és sajnál. Az a baj a tinikkel, hogy küldözgetik boldog boldogtalannak a rengeteg, mindenféle félreérthető smile-t, ahelyett, hogy konkrétan elmondanák mit akarnak. Egyébként miben hibáztál?
2018. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!