Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire éreznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire éreznétek magatokat kínosan ebben a helyzetben? Ezek után belemernétek nézni az adott lány szemébe és beszélni is vele egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy társasággal vagytok a strandon és felállna nektek egy tarsasgbeli lányra. Mondjuk valaki kiszúrná és elkezdené ordítani áll nektek közben nevetnének és a lány is kicsit nevetne, csak mert mindenki más nevet.
2018. szept. 13. 17:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Most az van hogy kerül és nem nagyon szól hozzam ha beszélünk is akkor se néz nagyon a szemembe
2018. szept. 13. 20:50
 12/21 anonim ***** válasza:
De tetszik neked, vagy most miért érdekel ennyire az egész? Szerintem hagyd békén ha nem, mert ezzel csak neki lesz még kínosabb lol.
2018. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Tetszik nagyon nekem a fiu
2018. szept. 13. 21:05
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj rá telón, aztán beszélgessetek, úgy talán élőben is jobban fog oldódni a feszültség
2018. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Amúgy már írtam neki egy hónapja de azóta sem válaszolt ra
2018. szept. 13. 21:17
 16/21 anonim ***** válasza:

Jaj, ne írogass, hívd fel. Ha nem veszi fel, akkor egy közös haverotok számáról hívd :D akkor nem tudja hogy te vagy az. Kénytelen lesz beszélni.

Amúgy mit írtál neki konkrétan?

2018. szept. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Hogy ha tetszik fiú akkor amikor beszélgettek kérdezd meg, hogy miért nem néz a szemedbe. Majd ő mondja hogy a strandos incidens miatt erre te mondod hogy nincs ezzel semmi gond és nem kell emiatt sopánkodnia. Hátha egy kicsit feloldódik. Egyébként hány évesek vagytok?
2018. szept. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
annyit írtam neki hogy szia, amire nem valaszol. Amúgy én 16 éves vagyok a fiú 17
2018. szept. 14. 07:04
 19/21 A kérdező kommentje:
Amugy meg ma fogok vele talalkozni. Valahogy el kene már neki mondani hogy tetszik nekem
2018. szept. 14. 07:06
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő,van aki megsértődik,van aki elpirup és szótlan marad,és van aki cseszik rá,vagyis nem törődik azzal hogy nevetnek rajta..Amúgy is ebben a szituációban és ebben a tini korban ez a fiú számára természetes hogy merevedése lehet egy szép csajra,és azis természetes hogy a többi fiatal aki kinevette az még nem érett az életre.(azon is nevetnek ami nem vicces) Hogy ha én lennék ebben a helyzetbe baxnák rá ki mit gondol.Had nevessenek az éretlen fakutyák.Az életben vannak ám ettől sokkalta kínosabb szituációk erre kell gondolni.
2018. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!