Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó voltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Én nem ítélek el soha senkit, nem vagyok az a fajta ember, de egyszerűen utálom azt, amikor valaki az én segítségemmel, tudásommal szerez magának jó jegyet.

Szóval ma egyik órán dolgozat volt, páros munka. Egy fiúval voltam, aki hát persze, hogy a 15 kérdésre 1 választ tudott és hát én csináltam meg az egészet. És amikor le lett ellenőrizve a feladat persze a mienk 5ös lett. A fiú készült vissza menni a helyére egy olyan megszólalás kiséretében, hogy "köszi az ingyen ötöst". És hát nekem ez rohadtul rosszul esett ezért hát lehet nem a legkedvesebben, de azt mondtam neki, hogy: "igazából nagyon őszintén mondanék valamit, de tudom, hogy nem fog jólesni, de őszintén kapd be".....


Nagyon bunkó voltam?



2018. szept. 14. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze ennek egy párkapcsolathoz?
2018. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A srác nekem tetszett múlt évben, szemeztünk is és hát ő csak így "játszott" és mondta,hogy nem akar tőlem semmit maradjunk barátok. Most meg engem annyira már nem érdekel és én igyekszem nem felvenni vele a szemkontaktust, de ő meg most próbálkozik.
2018. szept. 14. 14:50
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Túl reagáltad , egyszerűen megköszönte az ötöst amit te miattad kapott .Te segítettél neki jó jegyet kapni. Akkor megérteném , hogy ideges vagy ha úgy állította volna be a tanárnak mintha ő csinálta volna az egészet , de a leírtak alapján nem ez történt.
2018. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Múlt évben is 3x ugyanezt mondta. ÉS azóta sem tanul se semmi, eléggé rossz érzés
2018. szept. 14. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem, miért fáj neked...
2018. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Megköszönte, és igen, nagyon bunkó voltál vele
2018. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem muszáj segíteni.

Ha szereted, akkor inkább örülnöd kellene, hogy miattad képes jól teljesíteni. Ha van esze, akkor el hív kajálni vagy vesz neked valamit. Ha plegmatikus módon köszönte meg, akkor el hiszem, hogy fáj az ilyen. Nálam sokszor volt ilyen, azután pedig egy mukkot nem szóltak hozzám csak akkor, ha segíteni kellett.

2018. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mondod meg a tanárnak hogy csak te csináltad? Elég nagy kihasználása hogy semmit nem csinál és kap egy ötöst... Ne légy már ilyen kuka hogy hagyod. Egyszer még oké, na de hogy sorozatba..
2018. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
haaah, gyerekek ^w^
2018. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte, mert csak kihasznált. Nálunk is voltak ilyenek. Csak akkor kerestek, ha a dolgozattal kapcsolatban kellett nekik valami, amúgy meg utcán sem köszöntek.
2018. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!