Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel évfolyamtársak vagyunk, pár óránk van együtt a héten.

Néha szoktunk dumálni, egymásról leckét másolni, meg mindig köszönünk egymásnak.(igen, tudom, ez nem nagy dolog 😂😅)

Viszont furcsa dolgokat érzek...

Szerintem nagyon aranyos, és helyes, legszívesebben minden nap többször is ölelgetném, és nem mellé ültem, amit aztán megbántam, mert jó érzés lenne a padtársának lenni.



2018. szept. 17. 22:14
1 2
 1/16 DollarDog ***** válasza:
100%
Megkedvelted, esetleg beleestél! Nem kell hozzá nagy was ist das hogy kitaláld ezt!
2018. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak a 2 közül nem tudom, hogy melyik 😅😅
2018. szept. 17. 22:35
 3/16 DollarDog ***** válasza:
100%
Csaje, ne mond már hogy nem tudod eldonteni! Vidd el mekizni es ha neked adja az utolsó sajtbureszt akkor menj hozza feleségül! De amugy nagyobb a valószínűsége hogy beleestél! Sok sikert szerelmesek! 😁😁
2018. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Azt jelenti, pukiznod kell.

Nem, amúgy, vonzalom, de lehet kezdődő szerelem is, egyelőre az irányodból, aztán lehet őneki is tetszel te, de csak lehet, de az is lehet, hogy totál nem:)

2018. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 DollarDog ***** válasza:
78%
#4 menj a halál sarkára, hát nem ezt irtam en is?! Majd kialalkul az a románc!
2018. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ezek a válaszok 😂😂

De amúgy igazatok lehet 😁, bár jobb, ha visszafogom magam, mert, ha én belezúgok egy srácba, annak mindig rossz vége van.😓

2018. szept. 17. 22:51
 7/16 DollarDog ***** válasza:
100%

Csak megmondtam neki ami jár, és ami jár az egy négy sajtos pizza nekem! 🤤


De amugy ne fogd vissza magad, fiatal vagy, tessék ismerkedni! Persze ovatosan, és aztán nem odaadni magad az első fiunak aki meg akarja mutatni a fuvola gyűjteményét! 😁

2018. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én könnyűvérű.😅

Bár, ez a srác megmutathatná 😏😏

2018. szept. 17. 23:02
 9/16 DollarDog ***** válasza:
100%

Elhiszem, es ne is legyél az sose! Szerintem nem kéne senkinek odaadnia magát az első jöttmentnek, csak azert mert ez "menő".


Es ohha, akkor jol fuvolazhat a srác ha ennyire megtetszett😯

Remélem tud pizzat sütni mert akkor nalam nyert ugye van🤤🤤🤤🤤

2018. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na jó 😂😂

Igazából nem fuvolázik (mármint tudtommal nem😅) De én szívesen kezdenék ezt-azt a jövőben (ez most ribsen hangzik 😅😅)

Nem tudom tud e főzni, enni szeret 😁, én meg tudok sütni főzni 😇😇

2018. szept. 17. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!