Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel évfolyamtársak vagyunk, pár óránk van együtt a héten.

Néha szoktunk dumálni, egymásról leckét másolni, meg mindig köszönünk egymásnak.(igen, tudom, ez nem nagy dolog 😂😅)

Viszont furcsa dolgokat érzek...

Szerintem nagyon aranyos, és helyes, legszívesebben minden nap többször is ölelgetném, és nem mellé ültem, amit aztán megbántam, mert jó érzés lenne a padtársának lenni.



2018. szept. 17. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez de aranyos, en is pont igy erzek egy evfolyamtarsam irant, vagyis hat nekem inkabb csak tetszik, mint szerelmes legyek bele, sajnos koztunk a koszonoviszony se nagyon van meg (csak neha😂) es lecket sem szoktunk egymasrol masolni, viszont kozos orank van, az stimmel😶😅😕

Szerintem tenyleg hivd el valahova, probald meg jobban megismerni, aztan majd meselj mindenkeppen😄

2018. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én ehhez nem vagyok elég bátor 😅

Főleg mert nincs egy hete, hogy visszautasítottak 😅😅

Éppen ezért furcsa nekem ez a hirtelen jött érzés, mert nekem ez túl gyors.😂

Bár kedvelni mindig kedveltem, szóval az a része nem újdonság😄

2018. szept. 17. 23:29
 13/16 A kérdező kommentje:

Mármint.

Volt egy másik srác, akibe nagyon bele voltam esve, kb fél évig

És most hirtelen ez a másik tetszik 😅😅

2018. szept. 17. 23:31
 14/16 A kérdező kommentje:

Na, az a helyzet, hogy rájöttem, hogy ez valószínűleg semmi 😅

Még mindig az előző srác tetszik, és nem sikerült még kiszeretnem belőle 😅

Szóval szerintem csak nagyon kedvelem.😇

2018. szept. 18. 16:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem attol fuggetlenul ismerkedjetek, beszelgessetek suliban, aztan kedvelesbol konnyen lehet mas is! ☺️😄
2018. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Azt is tesszük.😁

De nekem jó ez így, ahogy most van 😇😇

2018. szept. 18. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!