Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem edzesrol. Az történt, hogy az öcsém odament hozzá és elmondta neki. A srác azt mondta, hogy tetszek neki nagyon. Én aztán odamentem hozzá és megkérdeztem tőle hogy igaz-e és ő azt mondta hogy sajnos nem igaz. Aztán hozzátette hogy bármi lehet. Én azt mondtam hogy nem hiszek el inkább semmit ő meg mondja hogy helyes és széles mosollyal köszönt el tőlem edzés végén.
2018. szept. 29. 15:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hagyd, majd megkeresi!

Ha azt mondja neked hogy nem tetszel neki, de kozben megis bejössz neki, akkor Az elég szánalmas valasz volt tőle, mert hazudni nem jó dolog...


Ha megbánta, majd megkeresi!

te megtetted a lépést, ugy hogy varsz vagy felejtsd el..

2018. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!