Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki vagy mi van most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy mi van most?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nekem tetszik.

Ma volt egy előadás, ahol ő ült én meg álltam.

Mielőtt ez az előadás elkezdődött volna néha-néha hátra pillantott rám. Meg fel kellett állni és mikor leült akkor is rám nézett.

Korábban én is figyelgettem, de nem hiszem, hogy feltünő lettem volna. Bár néha talán észrevette.

Lehet, hogy ezért nézett?

(Nem vagyok egy főnyeremény, sőt inkább az ellentéte. [Duci, nem szép lány, ami nem épp úgy néz ki mint az ő ideálja.])



2018. okt. 19. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem ezt ne vedd készpénznek,ha a fiúk sokkal több mindent csinálnak,akkor sincs mindig szerelem a háttérben :(

Véleményem szerint ez semmi különöset nem jelent. Persze lehet hogy szemet vetett rád de nem tűnik úgy,hogy komolyabb céljai lennének

2018. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez biztos nem jelent semmit.
2018. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várd még a jeleket. Ha csak néha rád pillant, az túl sokat még nem jelent.
2018. okt. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!