Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar fiùk ti összejönnètek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiùk ti összejönnètek egy szerbiai csajjal?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 23:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van baj hogy szerb csak hogy elegge nem beszeljuk egymas nyelvet de amit ertunk azon jol elnevetunk:D.
2018. okt. 25. 21:04
 12/17 anonim válasza:
Szerbusztok, én is Szerbiában élő magyar vagyok és nekem is volt szerb csajom. Igazából semmi gond avval nincs. Akart tanulni és tanult is magyarul, persze nem volt séta a parkban a kulturális külömbségek miatt dem eggyáltalán nem gond. Hajrá, tegyed bele a magyar hangot...
2018. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12-es amugy ettol is tartok kicsit,hogy az osztalya elegge megutalna mind2-onket.Engem persze a az osztalyom nem utalna mivel nem olyanok.De az ove?Haat..
2018. okt. 26. 09:16
 14/17 anonim válasza:
Ezt mai napig nem értem,miért kellene,hogy megutáljon az ő osztálya. Évek óta együtt élünk,szerbek és magyarok. Az én nővéremnek szerb férje van és tökéletes az összhang. A szerb nyelvtudásra csak annyit,ha nagyon szeretnél megtudod tanulni. Csak kellő akarat kell hozzá és persze motiváció. :)
2018. okt. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az alapokkal nincs nagy bajom,kitudom fejezni magam max nehany szo nem jut eszembe csak nyelvtanilag helytelenul rakom ossze.Meg viszonylag meg is ertenem.De megis ha elkezdem tanulni az o nyelvet komolyabban elvarnam ugyanezt tole is
2018. okt. 27. 07:53
 16/17 anonim válasza:
Németországba eljönnél?
2018. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Talan nyaron dolgozni egyik ismerosnel.Miert?
2018. okt. 27. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!