Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez titeket zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez titeket zavar?

Figyelt kérdés
Nincs nagy kezem mivel az átlagnál rövidebb ujjaim vannak, ezért érzem kicsit gáznak a dolgot. Mikor kosaraztam mindenki megtutta tartani a labdát a kezében csak én nem. Az osztályomban az összes srácé sokkal nagyobb, mint az enyém. Pedig 182 cm vagyok és mégis a 160 cm srácnak is 1 ujjperccel nagyobb. Még sosem fogtam meg egy lány kezét és félek, hogy ciki lesz, ha mondjuk az övé nagyobb lesz. Ráadásul már nőni sem nagyon fog hisz 26.-án lettem 17 éves. Nem tudom, hogy ez mennyire számít e vagy sem.
2018. okt. 28. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a szép hosszú ujjak tetszenek, de mivel változtatni nem tudsz rajta, fogadd el.
2018. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeség miatt ne parázz. Ha a személyiséged, és külsőd bejön egy lánynak, szerintem pont nem fogják érdekelni az ujjaid. Ne félj megfogni senki kezét ez miatt, egyáltalán nem ciki.
2018. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal nagyobb problémákkal találkozol majd az életben. Miért foglalkozol ilyen hülyeséggel? A lányok nem az ujjaidat veszik észre először. ;) ha viszont mégis, akkor ujjazást akarnak nem kapcsolatot :D
2018. okt. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem számít semmit! Ha jófej kedves stb.vagy akkor észre se fogják venni és ha van olyan lány aki ezért nem járna veled azzal nem is érdemes foglalkozni !

16L

2018. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség emiatt parázni a normális lányokat ez nem érdekli. Utólag is boldog születésnapot! 😁
2018. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Es fel egykor ezen gondolkodsz? Hihetetlen, de jo tudni hogy nem csak en szoktam ilyen hulyesegekkel foglalkozni.

Amugy ha egy normalis lanyt szedsz ossze akkor hidd el nem fogja erdekelni.Engem pl nem zavarna.


16/l

2018. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!