Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 165cm magas,88...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 165cm magas,88 kiló, és 43%-os testzsír aránnyal rendelkezik.6 hónapja vagyunk együtt, azóta felszedett 12 kg-t és meglátszik rajta eléggé. Még tovább hízhat, ha sokszor viszek neki süteményt, vagy viszem el enni?

Figyelt kérdés
Engem nem is zavar, hisz én vittem rengeteg alkalommal étterembe. De az ismerőseim azt mondják, hogy nem egészséges már. Amikor össze jöttünk akkor még fogyni is akart, most meg már elvetette az ötletet, és nagyon szereti így magát, ahogy én is őt. De lehetséges, hogy testképzavara van, vagy csak amiért meghízott mellettem, és én részben örültem is neki, ezért elfogadja magát?

2018. nov. 1. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
A kérdés az, hogy miért foglalkoznak emberek egymás testzsír százalékával basszus... hova megy a világ?!
2018. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

43%????????

Ez qva egeszsegtelen

2018. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Szereti magát. Téged nem zavar. Kell még más? Kit érdekel mások véleménye?

Néha egy vékony lány jóval egeszsegtelenebb mint egy ducibb. Anyukám világ életében akarmennyit evett nagyon vékony volt és hát így is lettek elég problémás bajai 43 évesen már meg is halt. Szóval ja nem kell ahhoz ducinak lenni hogy valakinek sok baja legyen belőle.

2018. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

3-as talán azért, mert nem csak a testalkat miatt lehet valakinek egészségügyi gondja?? Te jó ég néha miket olvasni itt.

A vékonyság nem okoz egészségügyi gondot, az elhízás viszont igen.

2018. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Jajj, nehogymár el akarja itt bárki is adni, hogy egészséges. 190cm/86kilóval az egészséges érték közepén vagyok.

Ez nem a duci/túlsúlyos kategória, ez orvosi szemmel nézve is elhízottság, és komoly egészségügyi következményei lehetnek!

Ha igazán szereted, a legjobbat akarod neki nem? Egy egészséges, hosszú, boldog életet.

2018. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát de szereti magát, és én is őt, már csak azt nem kaarom, hogy tovább menjen, de ha így marad, akkor minden jó :)
2018. nov. 1. 16:56
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

#6

Két évvel ezelőtt 130kg voltam. Pontosan tudom milyen nagyobb mennyiségű túlsúllyal élni és anélkül élni.

És az egészségügyi helyzete még mindig rohadtul nem elhanyagolható ha szereted és mellette akarod leélni az életed.

2018. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

4#

Aha, ezt adagold be másnak.

2018. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A vékonyság is lehet nagyon komoly egészségügyi gondok eredménye.

De természetesen a túlsúly is messze van az egészségestől.

2018. nov. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Az anorexia és a soványság okozhat, a vékonyság nem. A vékonyság egyetlen hátránya, hogy nincs túl sok leadandó zsír, így ha éhínség tör ki akkor mondjuk 1hónap alatt halsz meg 1.5hónap helyett. De ilyen a modern világba eléggé valószínűtlen.
2018. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!