Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 165cm magas,88...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 165cm magas,88 kiló, és 43%-os testzsír aránnyal rendelkezik.6 hónapja vagyunk együtt, azóta felszedett 12 kg-t és meglátszik rajta eléggé. Még tovább hízhat, ha sokszor viszek neki süteményt, vagy viszem el enni?

Figyelt kérdés
Engem nem is zavar, hisz én vittem rengeteg alkalommal étterembe. De az ismerőseim azt mondják, hogy nem egészséges már. Amikor össze jöttünk akkor még fogyni is akart, most meg már elvetette az ötletet, és nagyon szereti így magát, ahogy én is őt. De lehetséges, hogy testképzavara van, vagy csak amiért meghízott mellettem, és én részben örültem is neki, ezért elfogadja magát?

2018. nov. 1. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

a vékonyság/soványság (khm elég közeli szinonimák) lehet az anorexia/bulimia/különböző krónikus betegségek/stb következménye.

Nem tudom miért kell a szavak jelentésén ennyire pattogni. Pontosan tudtad te is, hogy hogyan értettük.

2018. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Persze nem azt mondom, hogy aki vékony az egészsgtelen.

Inkább azt, hogy a vékony _is_ lehet egészségtelen.

2018. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

ez a baj ezzel a plus-size baromkodással.

jó, oké, lehet, hogy tényleg "szépen" néz ki, de attól még k rva sok egészségügyi kockázata van a túlsúlynak, nem tudom mit kell itt bátorítani az embereket h véletlenül se igyekezzenek egészségesnek lenni.

szerintem dumáld meg vele, hogy az utóbbi időben elég egészségtelnnek érzed a saját étkezésed, nem akar-e veled együtt kicsit többet mozogni és kevesebbet enni?

2018. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

4es válaszolónak mondanám hogy én 160 cm vagyok, 52 kilósan majd kicsattantam az egészségtől aztán lefogytam 45re, teljesen mindegy mennyit eszek nem hízok és mióta lefogytam azóta vérnyomás, pulzus probléma mindennapi, hamarabb fáradok, még talán koncentrálni is nehezebben megy olykor. A túl kevés súly se jó


A kérdezőnek pedig azt mondanám hogy amíg jól érzi magát a bőrében és nincs egészségügyi problémája a túlsúly miatt addig nem gond ha nem fogy viszont a hízás veszélyes lehet

2018. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tovább hízhat.

Szerintem ülj le beszélni vele, hogy ez már nem egészséges. Mondd el neki, hogy te szereted az alakját, és nem akarod, hogy sovány legyen, de ez már egészségtelen, és tennie kéne valamit, és te segítesz neki bármiben.

2018. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Okés hogy szereti így magát, meg kit érdekelnek mások... De ez egyáltalán nem egészséges. Nem kell full vékonynak lennie, de egy kb 20-25 kilót kéne fogynia ahoz hogy átlagos legyen, az egészségeshez meg vagy 10-15 kgt.
2021. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!