Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézz levegőnek most h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézz levegőnek most h osztáytársak lettünk?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki nagyon megtetszett nekem és én is neki. Ám egyikünknek se lépett utána. Én meg nem futok egy fiú után. Sulit váltottam október elején és most osztálytársak lettünk. Viszont hozzám se szól. Ha rám is nézz akkor is csak úgy h ne vegyem észre. Nagyon bánt ez a dolog :( Semmi rosszat nem csináltam így nem tudom mi baja lehet velem. És a gond h nagyon félős vagyok így nem merek csak úgy oda menni hozzá h most mi van. Nyáron se írt vissza nekem egyáltalán hiába kerestem.

2018. nov. 9. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elbactad. Az nem "futás", ha kezdeményezel vagy jelzed, hogy kezdeményezhet.
2018. nov. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jeleztem neki. De egyszer csak nem írt már vissza nyáron. Pedig nincs barátnője se vagy kiszemeltje
2018. nov. 9. 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, de nem tud mit kezdeni a helyzettel, ezért néz levegőnek. Lépj tovább!
2018. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!