Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanacstalan vagyok.

Mit tegyek? Tanacstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Tudom hogy segitsegre lenne szuksegem de nem merek segitseget kerni. Tudom jol hogy depresszios vagyok. Remekul tudom leplezni szerintem. Csak itthon bontakozok ki. Itt ki merem sirni magam. De rosszabbodott a helyzet szerintem.. mar suliban is tudnek sirni de nem merek mert gyengenek fognak latni. Ongyilkossagon gondolkodok egyre tobbet. Osztalytarsaim lelkileg bantanak van aki fizikailag is. Szuloket es tanarokat sem akarok bele vonni a dologba mert akkor azert is csufolni fognak es meg jobban ki tagadnak az osztalykozossegbol. Szakembernel mar voltam nagyon sokszor de eloluk valamiert mindig elhallgatom ezeket a dolgokat..
2018. szept. 20. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

az öngyilkkosság nem megoldás

beszéld ki valakinek a problémáid

2018. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Márpedig ezen csak a szakember tud segíteni!

Menj el egy olyanhoz, akinél nem érdekes, hogy megtudja: tehát nem a háziorvosod és nem ismeri a családodat sem.

Neki, ha majd megbízol benne, nyugodtan elmondhatod.

2018. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat! Valahogy akkor ra veszem magam a dologra..
2018. szept. 21. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Mesélj mi a probléma?
2018. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!