Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Bár nem párkapcsolati problémám van, remélem tudtok nekem segíteni. A legjobb barátommal kb. olyan 1,5 hónapja nagyon eltávolodtunk egymástól, már szinte nem is köszönünk, beszélgetni pedig abszolút nem szoktunk. Úgy éreztem, és érzem most is, hogy cserben hagyott, és nagyon haragudtam rá emiatt.. Látni sem akartam. Ő elvan a saját barátaival, akiket előtte egyébként mindig fikázott, letörölte a közös képeinket, és levegőnek néz. Eleinte ráfogtam arra, hogy nincs közös óránk, másfelé vagyunk stb, de aztán volt egy pont, amikor tök simán megszegte a szavát, és mást választott gyakorlatilag helyettem.

A problémám főként az, hogy pár napja vettem észre, hogy amikor meglátom nem a harag tör fel először, hanem ez, hogy hiányzik. Ott volt velem akkor, amikor senki más, nem engedte, hogy elhagyjam magam, mindig felvidított. Voltak kisebb hullámvölgyek, de melyik barátságban nincsenek? De szeptember elején, tehát amikor elkezdődött az iskola, már kicsit meggyengült az egész, és jó ideje semmi kommunikáció.

Szerintetek beszélnem kellene vele? Nem úgy tűnik, mintha hiányoznél neki.. De mégis csak tisztázni kellene, nem?

16/L



2018. nov. 22. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitől lett szerinted ilyen? Csináltál valamit?
2018. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ú hát ez nagyon durva
2018. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy együtt táncolunk majd szalagavatón, de aztán jött egy kis probléma, és akkor csak az egyikben tudtunk volna, de ahhoz kikötés volt egy másik. Én pedig azt nem szerettem volna, meg neki is volt párja már a másik két táncra. És akkor beszéltük, hogy nem tudjuk mi legyen. Erre megszólalt az egyik kis barátnője, hogy 'Hé, Xy nem táncolod velem ezt is? '. Ő meg simán rávágta, hogy de, persze. És nekem így nincsen párom, tehát rohadtul ott hagyott, amikor nem kellett volna. Pedig már 1,5 éve legalább megbeszéltük, hogy mi lesz
2018. nov. 23. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez maga a téboly!
2018. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!