Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 18 éves srác egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 18 éves srác egy 14 éves lánnyal jár, miért mondják rá rögtön azt, hogy éretlen?

Figyelt kérdés

Ha egyébként nem direkt 14 évesekkel ismerkedik, vagyis nem arról van szó, hogy nincs esélye a korabeli lányoknál, hanem csak összeismerkedtek valahol, mondjuk a neten, akkor miért kell rögtön azt mondani rá, hogy éretlen? És tegyük fel, hogy a lány tényleg érettebb a koránál.


Én is 18 éves vagyok és én sem mondanék nemet egy lánynak csak a kora miatt, ha az esze egyébként meg a helyén van.

A szexel meg tudok várni.



2018. nov. 23. 04:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9 14 éves kortól a szex is legális. Persze, nem mintha teljesen okés lenne az, ha egy 18 éves meg egy 14 éves szexelne. De ha 14-15 éves is lenne a srác, akkor sem lenne normális. 14 éves még nagyon fiatal a szexhez, akármennyire érett is.


És nyílván tudom, hogy a 14-15 évesek nagyrésze nagyon éretlen, naiv, stb., de akad még 1-2, aki a korához képest éretten viselkedik.

2018. nov. 23. 12:24
 12/17 anonim ***** válasza:

11

A 3as is az én válaszom. Az csak a 7esnek szólt, nem pedig neked.

2018. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

10: jogilag mindegy hogy 18 vagy 50 eves, nagykoru az nagykoru.


a 14 amugy szerintem tul alacsony korhatar, a 18 talan magas, mert ne ultessenek mar le eegy 19 eves sracot mert lefekszik a 17 eves baratnojevel, eddig OK, de 14 azert durva. Szerintem 16 lenne idealis, abba mar nem kothetne bele senki hogy "kislany", mert az mar azert regen nem az.

2018. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"az ismerkedik "korabeliekkel" akiknek a vonzo fiatal lanyoknal mar nincs eselye."

Ja, mert egy 18 éves lány nem vonzó és fiatal, az már szinte nyugdíjas. :D

2018. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%
A 18 éves fiúk 14-15 éves fiúkkal vannak egy agyi szinten .. Olyan 24-5 fele kezdi a férfi azt az agyi szintet elérni amit a lányok 16-7 éves korukra. Ennyit a nagy számokról.
2018. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Ne általánosítsunk már. Embere válogatja. Vannak nagyon értelmes, okos, intelligens 14 évesek , és vannak iszonyat ostoba 18-20-30 évesek is. Nem a koron múlik. Na de... A kérdésre válaszolva: azért mondják rá, hogy éretlen, mert azt feltételezi egy kívülálló, hogy az illető azon a " szinten " van mint a 14 éves. Ami azért egy hülye előitélet, mert nem tudhatja, hogy hol és milyen környezetben szocializálódott. Lehet hogy 20 éve nem voltak okostelefonok, és a messenger helyett személyesen beszélgettek, de sokszor azt veszem észre, hogy nem veszik észre a velem egyidősek, hogy már nem azt a világot éljük. Mindig voltak korszakalkotó talalálmányok amiket hitetlenkedve néztek, és úgy hitték nem lesznek maradandóak. Majd az időmúlásával az emberek életének része lett. Pl váltakozó áram. De visszatérve azért valljuk be az internet korában élünk. Olyan tartalmakhoz, és információkhoz jutnak a mai gyerekek amikhez nem jutottak régen. Ma már a tizenévesek, videót vágnak, youtube csatornákat indítanak, és követnek. Hozzájutnak különböző 18-as oldalakhoz egy egyszerű " elmúltam már 18 éves" feliratra kattintva. Vagy említsük meg a Bestgore-t , mint olyat. Haláleseteket tudsz megnézni teljesen legálisan. Lehet nem is szántszándékkal találja meg, felnéz rá és beleég az agyába. Egyszóval, el kell fogadni , hogy egy felgyorsult világban élünk. A gyermekek is hamarabb érnek. Vagy legalábbis látszólag. A lényeg nem mások szavára kell adni. Mindenki élje úgy az életét ahogy szeretné. 28L
2018. nov. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a hülyeséget egyébként, hogy a lányok hamarabb érnek! Dehogy! Elég csak bemennem a suliba és látom mennyire nem azok... Egy 5 éves kislány értelmesebb náluk! :D


Persze, tisztelet a kivételnek.

2019. jan. 4. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!