Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír? Valamit elrontot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés
Egy tinilány vagyok akinek nagyon tetszik egy fiú. A fiúról amit szerintem fontos tudni, hogy nagyon közel lakunk egymáshoz mivel ő a másik utcába lakik. Én bejelöltem Facebookon és ő rám írt. Elkezdtünk beszélgetni, aztán volt mikor én írtam rá de aztán meg már mindig ő kezdeményezte a beszélgetést. Úgy éreztem szimpi vagyok neki. Mostanában már nem ír ezért én írok neki, de nem nagyon válaszol. Azt mutatja fent van és közbe nem nézi meg amit írok. Ma rá integettem látta és nem reagált, múltkor pedig ugyan erre írta hogy szia. Na most nagyon összezavart. Szerintetek várjam meg hogy ő írjon vagy írjak neki? Én most nem merek neki többet írni nehogy valamit elrontsak. Amugy ha meglátom az utcán akkor szerintetek köszönjek neki? (Mert amugy nem ismer személyesen) elmondjam neki élőbe hogy ki vagyok ha látom őt? Köszi minden választ! :)

2018. nov. 25. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod az utcán, elvárható, hogy köszönsz neki.
2018. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érdekel nagyon. Általában mi srácok ezt nem játszuk meg. De ki tudja? Lehet élvezi titokban
2018. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Manapság sok a meleg.. Vágasd fiú rövidségűre a hajad , hát ha..
2018. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tipikusan az a férfi vagyok, akinek elfoglaltak a napjai, dolgozok, tanulok, ha lazítok azt egyedül szeretem, mivel párom nem itt lakik, így csak 2-3 napot vagyunk együtt egy héten.


Na amire ki akarok lyukadni, hogy én elején sem függtem a messengeren, hogy beszéljünk. Volt hogy napokig netet sem kapcsoltam be telefonomon, sokkal jobban szerettem, ha végre személyesen találkozunk, legalább volt miről beszélgetni.


Nem biztos, hogy nem tetszel neki, de lehet akadt valaki ,, jobb " nálad. Idézőjel igen, nem vagy kevesebb senkinél, csak neki lehet valaki jobban megtetszett.


DE, hogy biztosra menj és ne emészd ezen magad, köszönj neki, ha úgy adódok beszélgessetek élőben, ha úgy látod tetszel neki, ne félj elhívni te egy randira, ha ő töketlen.

2018. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már írt , de köszönöm a válaszokat
2018. nov. 28. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!