Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Barátság extrákkal kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Barátság extrákkal kapcsolatot keresek hol és hogyan keressem? Szerintetek hány lány nyitott erre?

Figyelt kérdés
18F,

2018. dec. 1. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Badoon válogathatsz a moslékból.

Tinderen meg nézegetheted a kamu profilokat.


Viccet félre téve ismerkedj IRL mondjuk?

2018. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hat menj oda a barátodhoz akaszd be neki aztán meglátod:)
2018. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul; az egész női nemből téged csak a pinájuk érdekel.
2018. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
83%

Én voltam barátság extrákkal kapcsolatban lánnyal, neki majdnem egy éve nem volt barátja, nekem 1,5 éve nem volt barátnőm, aztán egy este el kezdtük egymást masszírozni, rám mászott, romantikusan csókolóztunk órákig. Az utána levő hónapokban kb. hasonló dolgok mentek, utána lényegében összejártunk szexelni, vagy szájjal-nyelvvel kielégíteni egymást. Egyikünk se bánta meg, le tudtuk vezetni a stresszt, tökéletesen harmóniában voltunk, és nem kellett párkapcsolati nyűgökkel se terhelni egymást. Nem kell keresni annyira sehol, jóbarátságban kell lenni lányokkal és azt csináltok egymással amit akartok.

19/F

2018. dec. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!