Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok tényleg azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok tényleg azt jelentik, hogy nagyon kedvelhet a lány és tetszek is neki?

Figyelt kérdés

Mióta kicsik vagyunk,azóta piszkál,de nem a rossz értelemben. (Még alsóban párszor meg is csókolt) Általános után is ő kezdeményezte a dumálásokat. Valahogy kezdett feltűnni,hogy itt lehet nála valami.

Sorolnék pár példát,bár ő annyira más mint az átlag,nagyon nehéz eset,sose tudni mit mikor gondol komolyan. Olyan szeleburdi,gyerekes és felelőtlennek tűnik,de belül komoly és szerető. Szóval, becézget,cukkol,flörtölős fejeket vág,hazakísér,mert hogy őt idézzem"szeretnék még veled beszélgetni",ha látott egy másik csajjal viccesen megkérdezte,"megcsalsz?",egyszer mikor aranyosnak hívtam kikelt a bőréből és örömében nekem ugrott (lol),ha közös találkák voltak,a haveroknak mindig írt,hogy szóljanak nekem is,vagy épp érdeklődött rólam,ha pedig nem mentem,akkor kárpótlásul virágot követelt :)) De egyszer mikor megérkeztem a helyszínre,úgy elkezdett örömködni mint egy kisgyerek a Télapónak,a fél város hallhatta őt.úgy zavarba gyüttem,oda se mertem nézni. Többször említette,hogy elmehetnék vele ide-oda,ha pedig nélküle voltam mondjuk egy meccsen,kérdezte őt mért nem hívtam,pedig utálja a focit..o.O Aztán volt,hogy oszt.találka után közel jött,átkarolta a karom és kérdezte,hogy ugye haza kísérem-e. 1 barinőjének is dumált rólam,egyszer mikor vele jött,mondta,hogy "látod ő az akiről meséltem". Persze néha hajlamosabb volt kicsit szemetebb is lenni és ezt nem tudtam kezelni. Aztán még beletúr a hajamba,combon csíp,orromat piszkálja,seggen csap. Sose tudtam elhinni,hogy valaki ennyire kedvelne engem.. Szürreálisnak volt az egész.

Mert amúgy ő alapból ilyen közvetlen,szeret fiúkkal haverkodni és hasonlóan viselkedni ha valakit aranyosnak talál,ezért is bizonytalanodtam el.

Persze éreztem,hogy más velem,de mi van,ha csak szórakozott,csak vicc volt? Hogy arra ment ki,sikerül-e az ujja köré csavarni engem, mint egy rideg, nehezen elérhető fiút. Ugye mindig az kell az embernek,ami nehezebben elérhető.

Az van,hogy ezek lassan 2 éve voltak már,azóta kevesebbet találkoztunk meg kicsit megromlott a kapcsolat,de ez idő alatt ugyanúgy voltak piszkálásai,sőt még most nyáron is. Talán próbálta oltani a tüzet.

Szeretném jobban tartani vele a kapcsolatot,szeretnék majd szünetben ráírni végre,de nem tudom hogy hogy,meg hogy jó ötlet-e. Én annyira megszerettem és belezúgtam,hogy 2 év alatt 2 csajt is visszautasítottam miatta..


2018. dec. 4. 21:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha ezen valaki végigmegy jár 1 sör o.O
2018. dec. 4. 21:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, Öcsém! - ennél jobban pozitív érzelmeket irántad soha többet nem fog egy lány kimutatni. Nem érzed, hogy azt akarja, hogy lépj feléje? Azért lazult az érdeklődése irányodba, mert azt vette észre, hogy ő nem érdekel téged és nem akar olyan szekér után futni, amelyikről látja, hogy nem veszi fel. Gyorsan találkozz már valahol vele és beszéljétek meg a következő randevú idejét és helyét!
2018. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom tesa. Szerinted nem?

De ezt látatlanban egy olvasónak könnyebb megállapítani ezt. Mivel ő más fiúkkal is hasonlóan viselkedik.. Mért gondoltam volna 100%-osan hogy pont én lehetek a special one nála

Persze tudom már nagy hiba volt de akkor annyira elgyengített a szerelem hogy nem tudtam tisztán gondolkodni és féltem hogy esetleg..nem jönne össze. Mondom hátha ő lép ha már ennyi mindent csinált

Remélem még van esély..

2018. dec. 5. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, leírom, hogy mit tennék én. Ezt nem kell elfogadnod, ámde kérdeztél valamit és én erre válaszoltam és most is válaszolok.

Tehát: a leány viselkedése, ahogy mondani szokták "felhívás keringőre". Te vagy elviszed őt a táncba egy keringőre, vagy ő keres más "táncpartnert". Én elvinném "sok keringőre". Ha ebből nem értesz - sajnálom.

Szervusz!

2018. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem én hogy ne érteném

Thx hogy szántál időt

2018. dec. 5. 13:21
 6/6 A kérdező kommentje:

De még azt meg jegyezném,ha olvasod még,hogy ha nem az ő órarendje alapján járkáltam volna a buszokhoz,akkor a talizásaink 80%-a meg se történt volna. Nem egy suli volt nyilván.

Volt,hogy maradtam valamilyen emelten,vagy mit tudom én,ha tudtam úgy csinálni,hogy talizzunk úgy csináltam. Ő pedig persze erről nem tudott,azt hitte véletlen műve :)

2018. dec. 5. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!