Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogy tűnjek fel neki?

Van egy fiú, aki nagyon bejön, de csak látásból ismerem. Azt vettem észre, hogy néz. Ez már többször is előfordult. De félek, hogy csak félreláttam és egyáltalán nem is nézett illetve nem olyan szándékkal. Mit tegyek, hogy legyen valami? Nagyon nagyon szeretném megismerni. Gondolkodtam, hogy nézem úgy hogy ő látja hogy én őt nézem. Ezt többször eljátszom és akkor hátha lesz valami. Persze nem úgy mint egy nyomulós hibbant.

dec. 7. 15:59  Privát üzenet  

A válaszok
Menj oda hozzá, nincs semmi vesztenivalód.

# 1/7Időpont dec. 7. 16:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Az a gond, hogy félek, hogy csak leégnék. Meg nem is tudnék csak úgy odamenni. Mit mondanék neki?! Nincs semmi ürügyem.

# 2/7Időpont dec. 7. 16:51 Privát üzenet

Találj ki valami teljesen közömbös témát és próbálj vele beszélni.

Például (!) :

"Mi volt a házi?"

"Ez most mi a franc?"

"Milyen témazáró?"

"Azt komoly mára kellett volna?"

"Volt második oldal is?"

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont dec. 7. 18:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Próbálok egy kis bátorságot venni :)

# 4/7Időpont dec. 7. 18:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindig az jár a fejemben, hogy mi van ha csak a képembe röhög?!( mondjuk nem hinném, hogy ő olyan lenne)

Vagy ha a haverjainak elmondja és utána én leszek a vicc tárgya. Mivan, ha tök rondának tart?! Szóval ezek a ,,mivan ha"-k miatt vagyok bizonytalan.

# 5/7Időpont dec. 7. 18:46 Privát üzenet

Kérdés mellett az ötleted nem rossz, de ha elkapja, akkor mosolygj rá, hogy legalább egyből észrevegye !

Mert különben sokáig várhatod mire észrevegye...

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont tegnapelőtt 02:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Okés köszi!!

# 7/7Időpont tegnapelőtt 18:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan írjak rá egy lányra, hogy ne tűnjek bunkónak vagy nyomulósnak?
Asszem beestem a baràtzónába. Hogy tünjek el innen?
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és nem akarom azt hogy nyumulósnak tűnjek. Hogyan csinájam?
Hogyan ne tűnjek bunkónak?
Egy lányra milyen időközönként írjak rá, facebook-on, hogy ne tűnjek túl nyomulósnak?
Hogy rázzam le a kislányokat úgy hogy ne tűnjek bunkónak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!