Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tűnjek fel neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tűnjek fel neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon bejön, de csak látásból ismerem. Azt vettem észre, hogy néz. Ez már többször is előfordult. De félek, hogy csak félreláttam és egyáltalán nem is nézett illetve nem olyan szándékkal. Mit tegyek, hogy legyen valami? Nagyon nagyon szeretném megismerni. Gondolkodtam, hogy nézem úgy hogy ő látja hogy én őt nézem. Ezt többször eljátszom és akkor hátha lesz valami. Persze nem úgy mint egy nyomulós hibbant.
2018. dec. 7. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, nincs semmi vesztenivalód.
2018. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az a gond, hogy félek, hogy csak leégnék. Meg nem is tudnék csak úgy odamenni. Mit mondanék neki?! Nincs semmi ürügyem.
2018. dec. 7. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Találj ki valami teljesen közömbös témát és próbálj vele beszélni.

Például (!) :

"Mi volt a házi?"

"Ez most mi a franc?"

"Milyen témazáró?"

"Azt komoly mára kellett volna?"

"Volt második oldal is?"

2018. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Próbálok egy kis bátorságot venni :)
2018. dec. 7. 18:43
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindig az jár a fejemben, hogy mi van ha csak a képembe röhög?!( mondjuk nem hinném, hogy ő olyan lenne)

Vagy ha a haverjainak elmondja és utána én leszek a vicc tárgya. Mivan, ha tök rondának tart?! Szóval ezek a ,,mivan ha"-k miatt vagyok bizonytalan.

2018. dec. 7. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdés mellett az ötleted nem rossz, de ha elkapja, akkor mosolygj rá, hogy legalább egyből észrevegye !

Mert különben sokáig várhatod mire észrevegye...

2018. dec. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi!!
2018. dec. 8. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!