Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Személység, kinézet...

Kort is írjatok légyszi.



2018. dec. 15. 21:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2018. dec. 15. 23:57
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, lehet kivételes esetű vagyok, de engem a külső még egy lánynál sem vett meg. Ugyanakkor csak akkor kezd el érdekelni valaki ha legalább a megjelenése tetszik.


Tehát, fontossági sorredben:

Arc: a legtöbb lány tekintetéből le tudom szűrni milyen lehet belülről. Szeretem az ártatlanka nézésű lányokat, de sokkal inkább vonz a huncut mosoly.

Alak: ide értendő az "íve" (minél élénkebb annál jobb, de van nálam egy pont ahonnan már túl sok), kerek, formás fenék (nem túl pici nem túl nagy), derék (imádom amikor jó széles a csípő és fölötte sokkal vékonyabb a hölgyike)

Lábak

Felsőtest: tartás (nagyon fontos), mellek (legyenek, de engem nagyon nem zavar ha kisebb)

A sötétebb bőr nagyon vonzó


És most jön a lényeg: amikor megismerek egy lányt és közelebb kerülök hozzá, sokkal szebbnek kezdem látni fizikailag ha szimpatikus. Tehát a személyiségről a legfontosabbak:


Legyen stílusa, ne hordjon kizárólag tömeg ruhákat.

Legyen kellően határozott.

Legyen véleménye dolgokról, gondolkodjon és használja az eszét.


Tudnék hosszabb listát írni, de most ez csak egy rövidített verzió, mert már fáradt vagyok de a lényeget összeszedtem ;)

2018. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó meg a zöld kéz!
2018. dec. 16. 01:35
 14/18 A kérdező kommentje:
*megy
2018. dec. 16. 01:35
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg teljesen változó, hogy milyen lányok jönnek be. Általában hogyha van valami egyedi bennük, akkor az meg szokott fogni. (Gondolok én sajátos hajra, arcra, akár járásra)

A vékony lányok általában jobban szoktak tetszeni, viszont volt már az ellenkezőjére is példa. Fenék/mell nem kell, hogy nagy legyen, csak ne legyen aránytalan.


Legyen határozott, tudja mit akar. Mint már előttem valaki leírta, a sok "nem tudom" eléggé hangulatrontó tud lenni és mivel én magam se vagyok valami határozott elég érdekes beszélgetések tudnak keletkezni ilyenkor :D


16/F

2018. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Legyen egyedi, igényes, nőies, introvertált, ne legyen az a ribizli fajta. Legyen bújos(ölelésből végtelen mennyiséget bírok).

Kinézet az csak annyi, hogy szőke haj meg lehetőleg ne legyen nagyobb 175 cm-nél..

2018. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 16. 14:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Vékony, alacsony, figyelmes, szeret ölelni és szexelni.
2018. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!