Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódnom kell, engedjem el?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kell, engedjem el? Bármi javaslat? Nagyon meghálálnám, kihúzna a depresszióból egy olyan válasz, ami segít.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek az édesanyja az én egyik szaktanárom. Ez a lány nekem nagyon tetszik, szerelmes vagyok belé. Másfél éve ismerem, azonban csak fél éve beszélgetünk. Fél év alatt megtudtam azt, hogy ő is belémszeretett, és én is belé vagyok teljesen zúgva, ez személyesen derült ki nála. Ölelkezünk, pusziszkodunk mindennap az iskolának köszönhetően, 2-3 naponta hazakísérem, amikor van rá lehetőségem. Van, hogy visszajövök akár iskolába, hogy őt hazakísérhessem, olyan jó a társasága. Nagyon szép, és a többi korában lévőtől eltérő lány, sokkal különlegesebb és érettebb. Egyszer meginvitált édesanyja és ő mozizni Budapestre, amire természetesen igent mondtam. Megbeszéltük, hogy végig együtt leszünk a mozizás közben, illetve Pesten való sétálás közben. Elérkezett ez a nap. Semmi sem úgy volt, ahogy elterveztük. Próbáltam udvarias lenni, minden jót próbáltam megtenni vele. Vettem neki üdítőt, ennivalót, mindent, tényleg, hogy a szívébe járhassak, és egy annyit mondhasson, hogy Szeretlek, vagy akármi. Megpuszilni nem is volt lehetőségem, szégyenlős kissé, de hogyha nincsen senki a közelébe csak én, akkor viszont mindent enged, akármit csinálhassak vele(normális kereteken belül). Visszatérve.. a vonaton ülve, édesanyjával szemben megpusziltam és megfogtam a kezét, hogy csökkenthessem valamennyire szégyenlősség érzetét. Az édesanyja ránkmosolygott, nem nagyon zavarta őt, hogy a lányával kavarok, sőt! Rámmosolygott a lány is, majd ahogy leszálltunk a vonatról, mégegyszer(mondogattam neki Pesten is, hátha viszonozza) hogy szeretem, és nem fogom őt sosem elengedni. Jött egy válasz, hogy "tudom, én is szeretlek". Itt már azon a ponton voltam, hogy nem volt semmihez sem kedvem, teljesen nullán voltam. Nem hallottam egyszer sem viszont azt, hogy szeretlek, nem ölelt meg.. Teljesen olyan volt, minthogyha most találkoztunk volna élőben második alkalommal, pedig.. Pedig nem. Elbúcsúztunk egymástól egy-egy sziával, mert éreztem, hogy most sem fog sikerülni a "szeretlek"-et kicsavarni belőle. Teljesen megváltozott, ahogy elmentünk moziba. Mindennap chateltünk órák hosszát, végig elérhető volt. Átment hozzájuk idén is, mint minden Újévben egy srác, ezt pont este tudtam meg, ahogy hazaértem. Aztán.. nem nagyon írt rám, ezért én írtam rá, hogy hogy van, mi a helyzet vele, talán valami baj van-e? Megnézte az üzenetemet, de nem válaszolt rá, csak 1 órával később. Azalatt az egy óra alatt minden negatív dologba belegondoltam. Abba, hogy végetért a szerelem? Nem szeret? Megutált? Megharagudott valamiért? Rossz napja volt? Nem tudtam semmi értelmesre, vagy bármi nyomravezetőre találni. Megkérdeztem már rengeteg ismerősömet az ügyről, hogy mit tudnának nekem segíteni, javasolni. Tapasztaltak ezek az ismerőseim, ezért fordultam éppen hozzájuk. Folytassuk.. Ráírtam másnap a lányra, hogy hogy van.

Nem írt sokáig vissza, csak egy.. 5 órával később(végig elérhető volt, kaptam értesítéseket állandóan hogy ő éppen elérhető, tehát használta a Messengert). Teljesen, érzelemmentesen visszaírta azt, hogy semmi különös. Minden üzenetünkben ott volt egy szív, de a mozi óta már egyáltalán nincs.. Egyet se küldött azóta, ez volt 4 vagy 5 napja. 4-5 napja állandóan úgy írogatunk, hogy ő nem mondja el mi a baja, pedig nagyon tudom hogy van valami baja, mert változott hirtelen. 4-5 napja úgy kelek, úgy alszom, és úgy próbálok nevetni az ismerőseimmel, hogy belül kibaXXottul fáj az, hogy nem tudok magamnak megválaszolni egy kérdést se, ahogy ezt fentebb már leírtam.. Holnap kezdődik az iskola, viszek neki a kedvenc csokijából, illetve egy csokor virágot odaadok neki. Ahogy írtam ezt, elkönnyeztem.. Elé fogok állni holnap, és a felé özönlő kérdéseim közben élőben is el fogok könnyezni, vagy elsírom magam. Mit kéne tegyek? Segítsetek, kérlek Titeket. Nem bírok rendesen enni, gyomorgörcsöm van, rettentően fáj az, hogy valami baja van, és nem mondja el. Már az is felmerült, hogy hirtelen megtetszett neki az a srác, és engem el akar dobni. Nagyon előreterveztük már a jövőt(pontosabban ő, de én teljes mértékben benne vagyok), és így.. ezek után, fél évnyi szeretet/szerelem után nem bírom őt eldobni, ez az első komolyabb kapcsolatom egy lánnyal.. Rengetegen másra ösztönöznek. Előre is köszönöm a segítséget, bocsánat a hosszú szövegért, muszáj volt.. Köszönöm! Sziasztok!



2019. jan. 2. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret téged a lány, akkor olyannak szeret, amilyen vagy. Azt várja el tőled, hogy légy önmagad ne játszd meg magad. Légy laza, őszinte és szabad. Nem ajándékra van szüksége, hanem hogy légy boldog ha veled van.

Ha megjátszod magad megfelelési kényszerből, akkor nem tudja megismerni az igazi éned. És nem tud hozzád alkalmazkodni. Idegennek fog érezni még hónapok múlva is.

Ha veled van örömét akarja leni benned, és boldoggá akar tenni, meg akar ismerni téged.

Te is fogadd el olyannak amilyen, ne várj tőle olyat, amit nem tud teljesíteni. Vedd észre, ha a kedvedben akar járni. De ha nem jött be a dolog őszintén megmondhatod.

2019. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Éppen ez a baja szerintem, hogy őszinte vagyok. Elmondtam neki hogy aggódom érte, többször is megkérdeztem, es kicsit az agyára mentem. Teljesen az igazi énem mutatom Neki, semmit sem várok, egyedül azt hogy olyan legyen, mint egy hete. Adok neki időt, hogy megtidztuljon. Köszi! :) Mentek a zöld hüvelykujjak! ^^
2019. jan. 3. 23:58
 13/14 anonim ***** válasza:

De ezzel a hozzáállásoddal megalázod. Tud ő magára vigyázni, tud gondoskodni magáról, nem fogyatékos, nem egy kisbaba. Neki veled közös célokra van szüksége. Nem a terhedre akar lenni, nem akar kihasználni, nincs szüksége a pénzedre.

Az álmaidra kíváncsi, mik a céljaid, mit akarsz a kapcsolatotokkal kezdeni, mi a hobbid. Hasznosnak akarja magát érezni melletted, erre te megalázod. Van aki gondoskodik róla (ott vannak a szülei). Tanul, ő is építi a karrierjét, neki is vannak álmai. Csupán egy társra van szüksége, aki ehhez lelki erőt ad neki, vagy tapasztalatot. Hogy legyen értelme az életének. Hogy ne érezze egyedül magát. Tudjon valakire támaszkodni a szülein kívül, ha bajba kerül. Gondolom te is így vagy vele.

2019. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Persze, így vagyok én is. Szóval, hát.. Ezért aggódom, pontosan. Nem mondja el, ha valami baj van, és így nem tud rám támaszkodni. Észreveszem, hogyha van valami baj, vagy hiba bennem, de most nem vettem észre, nem tudom hogy mi lehet az, amire ennyire zokonvette. Szünetekben kérdeztem mikor ér rá, hogy beszéljünk. Mondta, hogy X-kor jó lesz neki. X-kor megkérdeztem akkor, hogy ráér-e. Y-t mondott, mert nem ér rá. Y-kor megkérdeztem, mondott Z-t. Volt egy olyan érzésem, hogy nem akar velem beszélni. Testnevelés órám után(gipszben van a kezem sajkacsonttörés miatt, fel vagyok mentve még 4 hétig) tudtam, hogy az étkezőbe fog menni, ezért gondoltam beállok az ajtóhoz, mert ismerem az útvonalát, hogy merre megy. Kicsit olvadtan mondtam neki, hogy nem akarom hogy haragudjon rám, és szeretem, és végig ott leszek neki, akármi baj legyen, illetve adok neki helyet. A másik épületbe érve megöleltem, és mondtam neki hogy nagyon szeretem, és segítek, hogyha baj van. Mondta, hogy ma majd írni fog, majd elköszönt mosolyogva.

Visszatérve a válaszra; bármikor segítek neki, de ahogy írtam, nem támaszkodik rám valamiért, egyedül próbálja megoldani a problémát, vagy hogyha velem van bármi baja, akkor azt nem mondja el nekem, és nem tudok változtatni rajta. Nem akar megbántani(nem mondta, de) mondtam neki hogy nem bánt meg, csak segít nekem, hogy min változtassak, hogy neki minél jobb legyen. Kicsit csendben maradt, de nem erőltettem rá, hogy mondja el nekem. Teljesen ismer engem, és én is ismerem őt. Fél év alatt mindent megtudtunk egymásról, kivéve a bizalmasabb információkat/titkokat. Nyilván nem olyat fogok kérdezni egy két évvel fiatalabb lánytól, hogy "mekkora a melltartó méreted", hanem sokkal finomabb kérdéseket, ami illik az ő korához, és tudom hogy belefér. Nem vagyok se pedofil, sem perverz, nem kérdeztem tőle szexualitással kapcsolatos dolgokat, mert csak bajt kevernék. Úgyhogy igen. Mindenesetre, várom hogy írjon, jövőhét szombatra pedig megbeszélek vele egy sétát, ahol tudunk beszélni, nevetni, ez egy 2-3 órás program lesz. Köszi a válaszodat! :D Szia! ^^

2019. jan. 4. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!