Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy már elkéstem és,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy már elkéstem és, hogy nem fog megérteni a leendőbeli párom és elfogadni. Ez normális félelem?

Figyelt kérdés

Eléggé le vagyok maradva, az idő meg csak szalad el mellettem. Félek, hogy ha egyszer lesz barátnőm ő nem fogja megérteni és furinak, különcnek fog gondolni amiért nem volt még kapcsolatom. Mert egyszerűen nekem ez nagyon nehéz. Én nem tudok csak úgy odamenni és ismerkedni ha tetszik valaki. Nincsenek jelek amik miatt kezdeményezhetnék egyszerűen semmi.

Félek ha egyszer ki tudja mikor meglel a szerelem nem fog megértő lenni a partnerem. Mi van ha neki már volt kapcsolata és hozzá van szokva valamihez és én meg tök tapasztalatlan vagyok és csalódást okozok neki és elhagy? Én ettől félek. Azért 18 lassan 19 vagyok és semmilyen kapcsolatom nem volt még nőkkel. Ami fura valljuk be. Nem tudom van-e olyan lány aki egy szűz majdnem 19 évesre vágyna...

Mert igaziból annyira nem vagyok csúnya csak nem vagyok magabiztos. A belső értékeim is szerintem a helyén vannak már ha ez valakiket még érdekel a mai világban.

Vannak esetleg hozzám hasonló lányok akik ettől félnek? Bár mondjuk szerintem fiúknak nagyobb félni valójuk van mert igaziból nekünk az a lényeg nektek jó legyen... Vannak olyan lányok akik még kitartanak és várnak az igazira? Esetleg aki nem bánná ha a leendőbeli sráca rá várt volna és nem lenne olyan profi de szívből szeretne?


18/F



2019. jan. 6. 19:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nyugalom eljön a te időd. Vagy nem és egy lecsúszott paraszt, buta, csúnya, megmondó, piás, senkiházi leszel, mint én😀

Erre megyek is inni, ha nem zavar😀

2019. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!