Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogyan legyek túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igorjjjj kérdése:

Nem tudom, hogyan legyek túl ezen és, hogyan lehetne minden normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég szakítottunk a barátnőmmel 3 év után körülbelül 10 napja de olyan szinten van a kapcsolatunk ,hogy 2-3 óránként felhívjuk egymást és mindent megbeszélünk és segítünk a másiknak és mindketten azon ragodunk hogy kezdjük e újra de nagyon sokszor megbántott és azt hitte mindent mondhat következmény nélkül és a kapcsolatunk utolsó másfél hónapjában se sex se szeretet nem volt most elköltözött én időt kértem mert nagyon össze vagyok zavarodva és találtam egy lányt aki meghallgatott elmeséltem neki ezeket és a végén megcsókolt nem tudom ezek után hogy fogok az ex barátnőm szemébe nézni mivel ezt meg nem zártam le rájöttem hogy hiba volt sajnos úgy érzem mintha megcsaltam volna mert minden nap beszélünk hiába nem vagyunk együtt nem tudom mit csináljak most mondjam el neki vagy nem azt se tudom hogy bele menjek e mégegyszer abba a kapcsolatba?

2019. jan. 10. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az előző csajt. Ha ezek amiket írtál, megtörténtek egyszer, megint meg fognak. Ha most visszamész hozzá, megint meg fog bántani, később pedig csak magadat fogod hibáztatni, hogy miért voltál ilyen balek. Én adnék egy esélyt az új lánynak, az exeddel meg ettől független barátok lehettek, ha neked belefér.
2019. jan. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy nagyon nehezen tudnám elengedni körülbelül vele nőttem fel és vele oldottam meg minden problémámat.
2019. jan. 10. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Éppen ezért változtass! Az előző barátnő is azt érzi, hogy mindent megtehet, bánthat bármikor mert régen ismer és kissé a tulajdonának tekint.

Változtass és ne számolj be a csókról, ez csak a te dolgod (meg az új barátnődé)! Semmi esetre sem kell szégyenkezned, próbálj a saját lábadra állni és önállósulni!

2019. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát barátnőmnek nem mondanám szerintem ha ezt lezarom egy ideig nem akarok másik kapcsolatot ez elég mélyen bennem van még mindenesetre köszi a tanácsot.
2019. jan. 10. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja gondoltam is hogy butaságot írtam azzal hogy rögtön új barátnő. De a többi áll, szerintem lépj ki ebből a dologból.
2019. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!