Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek, normális ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, normális ez?

Figyelt kérdés

Bele estem egy srácba és eddig úgy volt hogy bejövök neki,kedves volt jófej volt mások is mondták hogy szerintük szerelmes belém. De mivel egy bizalmas kapcsolatot alakítottunk ki egyáms közt így elmondta hogy szerelmes egy nála 2 évvel idősebb lányba. Lefotózta a chatet hogy miket írtak egymásnak és sziveket meg szívszemü emojikat küldözgetnek de nem járnak mert a lány azt mondja kicsi hozzá. Amugy a jófej a csaj ismerem. Esténként elalvás elött úgy érzem hogy egy régi szerelmembe újra bleszerettem és közben annak örülok hogy a srác akibe most szerelmes vagyok boldog vagyis elvileg. De nem vagyok benne biztos hogy öröm -e amit érzek mert lehet hogy fájdalom/szomorúság de azis lehet hogy szerelem. Össze vagyok zavarodva magamat sem értem meg.

Bocsi a helyeeírási hibákért. Van más tizen éves lány .

Lehet hogy furán hangzik annak aki nem éli át ezt de szönyű ez a bizonytalanság légyszi segítsetek:)



2017. dec. 10. 01:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Van más tizenéves lány akinek hasonló "problémája" van?
2017. dec. 10. 04:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Több millióan vagyunk a világba persze hogy van. Elhiszem hogy rossz érzes, de mit lehetne tenni ha más lányba szerelmes. Próbálj másra gondolni.
2017. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemünktől függetlenül mindannyian átestünk ilyen lelki háborúkon. Megnyugtatlak, hogy ez még a finomabbik fajtából való, a komolyabbak majd még ezután jönnek csak.

Szóval fel a fejjel! :-))

2017. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nagyon kedvesek vagytok:) utálkozó válaszokra számítottam h milyen hülye vagyok:D

Kiderült hogy a lány egy másik srácba szerelmes és full odavan érte de nem mertem elmondani a "szerelmemnek" nehogy a végén én törjem farabkra a szívét.

2017. dec. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!