Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne továbbvinni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne továbbvinni a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel full random bejelöltük egymást, majd megkérdeztem, hogy ismerem e, erre azt válaszolta, hogy nem. Gondoltam, akkor megismerhetnénk egymást, ezt az ötletet neki is felvetettem, a válasz csak annyi volt, hogy talán. Szerintetek hogyan lehetne továbbvinni a beszélgetést?
2019. jan. 23. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jut, hogy megírjad, mi a te érdeklődési köröd és megkérdezd az övét?

.

"továbbvinni a beszélgetést"

A beszélgetéshez közös téma kell, ahhoz pedig ismerni kell, mi a te kedvenc témád és mi az övé.

2019. jan. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem értem. Bejelöltétek egymást, majd az ismerkedés felvetésére benyög egy talánt?

Akkor minek jelölget?:D

Egyébként ha azt látod, hogy ő passzív, elutasító, akkor hagyd a fenébe.

Kérdezd meg, hogy "miért csak talán?"

2019. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, kedvenc zene, hova járez vagy mit tanulsz, mit szeretsz, dibat függő vagy, játékok, filmek

Egy csomó minden van amiről lehet beszélni.

2019. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!