Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy-két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy-két 13-14 éves lánynak az idősebb (21) körüli fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
A suliba több 8.van akiknek 21 éves vagy idősebb pasija van, én max 1 évvel idősebb párt tudnék MAX elképzelni.
2019. jan. 31. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hogy Te milyen környezetben laksz, de nálam nagyjából egy időseknek vannak parjai max három év kor különbséggel, 15-18 között így közép suliban.
2019. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát "elkényeztetett p1csa" körben, de tényleg ha érdekelnek példák, hogy miért szívesen leírom priviben vagy akár itt
2019. jan. 31. 19:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez az elkényeztetett "pi***akat azok szoktak használni általaban, akiknek nincs barátnője, és nem is volt. Régen én is ezt mondtam minden lányra, aki képeket rakott Facebookra, aki pózol, stb. Láttam pár ilyen lányt, és mindenkire ezt mondtam, akinek akár csak pasija volt.

Egyébként ha meg egy 20+os pasival boldog, akkor had járjon vele, szerintem ez az ő dolga.

2019. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerinted azok nek azok akik a legujabb telot kapjak, porscheval jarnak suliba(leirni se tudom)

Es akinek mondjuk nem iphone xr-e van hansm csak iphone6 az csoro a szavaikkal, sorolhatnam de mindegy. Es igen meg nem.volt baratnom....akkor mar nem is hasznalhatom ezt a kifejezest?

2019. jan. 31. 19:21
 5/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az már a szülő szégyene, hogy a lánya hetente b#szik és füvezik az utcán és tenyleg meg mondhatnek par dolgot:/
2019. jan. 31. 19:24
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is voltak 19 évesen 14 éves barátnőim. Azt remélem tudod, hogy én sem, és a többi korombeli sem a nagy kapcsolat miatt vagyunk velük együtt. Szimplán szűk punci, naívak, rajonganak érted és könnyen megtudod őket dugni, ürítésre jók.
2019. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát mondtál par új dolgot de azért ők ezt nem fogják fel?
2019. jan. 31. 19:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Dehogy van nekik 21 éves barátjuk. Xd

A barát szereti is a barátnőjét, de azok a 21 éves "barátok" csak kihasználják azokat a hülye "elkényeztetett pittsákat", mert friss punci, jeeee.

Vagy nincs is a képben "barát", csak próbálnak menőzni egy kicsit.

Ne foglalkozz az ilyenekkel, nem éri meg. Majd felnőnek. ;)

2019. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én csak nem értem őket de picit zavar h a 20+ fiuk várják suli elott es mar megy a tapi meg a csok
2019. jan. 31. 19:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen féltékeny vagy?
2019. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!