Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom teljesen megváltozot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen megváltozott, és néha kibírhatatlan. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

3 éve eggyütt vagyunk,nyilván nem szeretném ha az utobbi pár hónap véget vessen ennek de már nagyon nehezen bírok vele.


Folyton nállam van,és mát nincs ötletem mit csináljunk minden nap. Neki sincs de ő csak hajtogatja hogy de unatkozik..nem érti,hogy ugyse tudok minden napra valami újat kitalálni...fölleg, hogy nekem még ott a gimnázium. Minden nap kora reggel kell keljek,tanuljak,hulla fáradt vagyok.neki semmi dolga egész nap. A legjobb,hogy a saját anyámmal se beszélhetek nyugodtan,mert megsértődik hogy megint ez a téma? Neki nem mindegy anyámmal mit beszélek? Mert ő unja hallgatni. Nem szereti ha barátnőkkel vagyok,vagy más társaságba, mert akkor többet nevetek és szállóigéket használok amit csak én és a barátnőim értünk, és olyan dolgokról beszélünk amit ő nem ért és nem tud hozzá szolni. Jah...akkor ezek szerint soha ne legyek más társaságba, mert akkor szerinte egy bulis plázacicára hasonlítok.( csak mert nevetek,a barátnőimmel.) Ha meg azt mondom,hogy MA a BARÁTNŐIMMEL megyek el valahova,(nélküle ,mert habő ottvan ugyis kiközösítve érzi magát) megsértődik.

Arról nem is beszélve,hogy rám van akaszkodva. A wc-re is utánnam jön, semmit nem csinálhatok nélküle. Folyton ugráltat. Mellete van a víz de én adjam a kezébe stb leülök végre,már állít is fel hogy menjek ide,oda és ha rá szolok hogy menj és csináld meg, még megsértődik.. És utánna én vagyok a paraszt szerinte. Meg az idegproblémás.Most van egy álláslehetőségem is, végre felvennének arra a helyre amit én elég régóta szeretnék csak a helyzet az,hogy messze van.. Szóval három napott ott kell maradjak,majd utánna csak négy napot tudok othon lenni, aztán megint vissza három napra,majd ismét haza négyre.. És én szeretném azt a munkát,de neki erre a válasza:csak magaddal törődsz.

Merthogy ő nem akar távkapcsolatot. Ez nem távkapcsolat lenne de mind egy.Haverjaim nem lehetnek mert féltékeny lesz. Egyszer volt egy fiu ismerősöm, sokat beszéltünk, ameddig párom fel nem törte a facebookom,az instám, és a viberem és rá nem kényszerített hogy tiltsam le illetve soha többet ne beszéljek a haverommal.Van hogy ok nélkül hisztizni kezd, és erre az neki a megoldás,hogy engem piszkáll.


Három hónapja ez megy. Mit csináljak vele?


2018. okt. 28. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele szakítani (szerintem azt kéne mert ez a kapcsolta nem egészséges )akkor mond meg neki hogy ezt te nem birod és ez így neked nem jó mond meg neki kerek perec hogy csináljon magával valamot mert ha nem szakítasz vele álj a sarkadra
2018. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!