Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjam egyből randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam egyből randira?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki szimpatikus, de csak látásból ismerjük egymást. Először azt terveztem, hogy majd odamegyek hozzá és valami általános témáról (pl suli) kezdek el vele beszélgetni, aztán majd alakulna. De nagyon ritkán van egyedül, így ha egyszer oda is mennék, gondolom utána csak ritkán tudnék vele beszélni. Ezért arra gondoltam, hogy megfelelő körítéssel elhívom egy kávéra vagy sütire, mert úgy jobban meg tudnám ismerni. Mi a véleményetek erről? 18/F
2019. febr. 7. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá vezetni nem veszthetsz rajta
2019. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo otlet. Esetleg ha ritkan van egyedul akkor neha odamehetsz hozza hogy elrabolhatnad e egy percre hogy beszelgessetek vagy ilyesmi
2019. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lesz ez így. Sok sikert!:) 18/L
2019. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!