Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Azt hiszem belesze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem beleszerettem a legjobb barátnőmbe.

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éve a legjobb barátnők vagyunk, és mindent elmondunk a másiknak. Nagyon szeretjük egymást és már szinte testvérek vagyunk.

Mostanában sokszor érzem azt, hogy többet érzek iránta, és van hogy kézen fogva megyünk a buszra, és ölelkezünk, puszit adunk egymásnak. Egy ideje azt érzem, hogy többet érzek iránta. Beszéltünk is arról, hogy mi a véleménye a lány-lány kapcsolatról, de egyszerűen nem tudom elmondani neki amit érzek. Félek, hogy elveszítem őt. Ha felhozom ezt azt mondja ő is el tudna képzelni maga mellett egy lányt. És ha pont én lennék az? Nem tudom mit csináljak. Kérlek adjatok tanácsot.

Azt érzem, hogy nagyon jó páros lennénk, de ő olyan törékeny. Nem akarom megijeszteni sem, de valamit elindított bennem. És félek, hogy nem lesz jó vége.



2018. ápr. 8. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem utasítja el a lány-lány felállást és utalt rá, hogy el tudná magát képzelni így. Akkor mitől félsz? :3 Mondd el neki, mit érzel, mondd el a kétségeidet is. Amilyen jó barátnők vagytok, biztos hogy nem fog megharagudni rád, sőt...
2018. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg vele megbeszélni! Ha tényleg olyan jó barátnők vagytok, akkor biztos nem fog elítélni emiatt, ha esetleg ő nem érzi ugyanezt. Őszintének lenni vele a legegyszerűbb és a legjobb dolog amit tehetsz vele, illetve a kapcsolatotok érdekében. Ne félj elmondani, mit érzel!
2018. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából már beszéltünk róla, de azt mondta, hogy nem akart összezavarni. És egy időre hanyagoljuk az érintkezést, ne ölelkezzünk meg ilyesmi. Aztán ezt 1 napig bírtuk tartani, mert utána annyira hiányoztunk egymásnak. De nem tudom, mégis hogy mondjam el neki amit érzek. Vagy mikor? Milyen körülmények között.
2018. ápr. 9. 09:30
 4/4 anonim válasza:
én Fiúként nem sokat tudok a lányokról de próbáld meg elmondani max. barátok maradtok ha bevált akkor...
2018. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!