Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéljek vele erről a dologró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele erről a dologról vagy hagyjam? (többi lent)

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátom megkérdezte,hogy csókolózunk-e? Tegnap előtt estefelé. Amikor együtt lógtunk. Nagyon meglepődtem azt mondtam neki:Hogy ezt nem szokták megkérdezni.Mire ő gyakorolhatnánk ha majd egyszer lesz pasid tudd mit kell csinálni.(még nem csókolóztam

ugye senkivel) Ezután olyan olyan távolságtartó lett gondolom azért mert nem mondtam neki igent(menni akart de én mondtam neki,hogy még maradjunk mert ugye olyan jó volt vele)Azután összebújtunk és a hajamat szagolta.Azután egymásra néztünk megkérdezte hogy min gondolkozom.

Mire én:: azon ,hogy mikor fogsz megcsókolni? Erre ő mi? És döbbent fejjel nézett rám. Utána nagyon ciki volt egy kis ideig. Azután kérdezz-feleleket játszottunk és megkérdezte hogy milyenek szeretném az első csókot mire én azt mondtam meglepődni szeretnék. Azóta egyszer hívott,hogy talizunk de nem találkoztunk mert nem tudom most hogy beszéljek vele erről a csókos dologról vagy hagyjam. Lehet hülyeség lenne felhozni. Arra gondoltam,hogy megkérdezem tőle miért akart megcsókolni?Vagy hogy tetszem neki? Szerintetek beszéljek vele erről a témáról??



2019. márc. 17. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy többet érez irántad.
2019. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Utólag kihagytam hogy amúgy a fiú biszex,néha szoktunk kézen fogva sétálni.

16/l

2019. márc. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!