Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tehetösebb lányok tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tehetösebb lányok tényleg lenézik a "szegényebb" srácokat, lányokat? Ezt a kérdést a fiuktol is kérdezem. És ha igen akkor nem is barátkoztok akik annyira nem tehetösek mint ti?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2019. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én fiúként írok. Szerintem a kérdés elég relatív, biztos van aki ezért lenéz valakit,ismerek is ilyen embert, én például nem tartozom közéjük. Nem mondanám magam gazdagnak, mert nem vagyok az, de a tehetősebbek közé tartozom. Ha lenézek valakit az általában az intelligencia hiánya miatt van, bár meg kell említeni, hogy a kettő sokszor együtt jár akármennyire is próbáljuk szépíteni a tényeket. Nincsen sok barátom mert eléggé megválogatom őket, de a a 3 ból egy kifejezetten szegény, egy olyan mint én, egy pedig átlagos. Sosem tettem közöttük különbséget emiatt. Szóval szerintem ez is csak az adott emberen múlik
2019. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azon múlik, hogy milyen nevelésben szocializálódott. Ha a szülei is lenézik a kevésbé gazdagabbakat és kicsi korától kezdve ez a példa, valószínűleg ő sem lesz különb, bár tisztelet a kivételnek! Én is ismerek mind a kettőre példát a közvetlen környezetemben.
2019. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszenek a "szegényebb" csajok, és szívesebben haverkodok "szegény" srácokkal. Egyrészt nem nagyképűek(legtöbb esetben), másrészt eléggé megosztott a szegény réteg. Vannak a rosszindulatú irigy parasztok, meg vannak a jóindulatú emberek, akik a hozzáállásuk miatt szegényen is boldogok. Beállítottság kérdése, de egy közép- vagy felsőrétegben élő ember nem feltétlenül annyira kiszámítható.

18/F

2019. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én igen.
2019. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lenéz mindenkit a nagy átlag (persze vannak kivételek) nem volt /van jópár osztálytársam lány is fiú isaki gazdagabb jóval mit én és minden lányt/fiút elhajtanak aki szegényebb
2019. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!