Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam vagy küzdjek érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
A baratnommel kitalaltuk hogy irunk egy titkos hodolos levelet a fiunak aki nekem tetszik. En meggondltam magamat es mondtam hogy hulyeseg, kiszallok belole. A baratnom bedobta az osztalyukba a levelet, es masnap rajzolt egy szivet a fiu osztalyaban levo tablara. Par nap mulva beszeltem a fiuval egy masik profilrol, hogy ne tudja meg ki vagyok es nagyon aranyosan reagalt viszont mondta hogy nem szereti a titkos embereket es teljesen megertettem hogy hulyesegnek tartotta. A baratnom azonban nem akarja felvallalni hogy o volt, es mindent ram fogott, pedig nekem semmi kozom nincs ehhez. Ennek ellenere buntudatom van hiszem a fiu az evfolyamtarsam, es igaz meg nem beszeltem vele, nem vagyunk joban, de tetszik es szeretnek kozelebb kerulni hozza. Felek hoogy kiderul ez a leveles dolog es ha ramfoja a baratnom akkor meg fog utalni a srac. Szerintetek hagyjam a fiut, vagy kezdjek el kozeledni fele... ha igen kerlek adnatok tippeket hogyan?

2019. márc. 24. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legelőször a barátnőddel beszéld át a dolgot. Meg hogy semmiképp se szeretnéd hogy a végén te jöjj ki rosszul. Ha tisztáztátok, hogy a leveles dolog le van zárva, utána jöhet a sráctéma. Köszönj neki mosolyogva, próbálj beszédbe elegyedni vele. De ez a kamu profil elég gyerekes.
2019. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Koszonom szepen! Varom a tovabbi valaszokat :)
2019. márc. 24. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátnőddel beszéld meg, mondd meg neki, hogy ne fogja rád. Elég gyerekesen viselkedik, bár valószínűleg azok is vagytok, de ennyi felelősségtudat már lehetne benne, hogy elvállalja, amit csinált.

Amúgy nagyon "szép" barátnőd van.. Én nem fognám rá a barátnőmre, ha semmi köze hozzá, így meg végképp nem is jutna eszembe se ilyen, hogy egy srác előtt, aki tetszik neki, kellemetlen helyzetbe kerüljön miattam.

Szerintem ha a sráccal beszélni kezdenétek, nyugodtan elmondhatod neki, hogy hogy volt a sztori. Azt is, hogy közösen terveztétek, de végül kihátráltál belőle.

Amúgy nem gondoltál még arra, hogy szándékosan akart ilyen helyzetbe keríteni téged? Nem lehet, hogy neki is tetszik a srác, és direkt csinálta, mert tudta, hogy ezt úgy sem díjazza és ha megtudja, feléd sem fog nézni? Én elgondolkoznék ezen!

2019. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Koszonom szepen, megbeszeltem vele a dolgokat es elmonduk a fiunak a sztorit. Biztos,hogy nem tetszik neki mert van baratja. Tudom, hogy egy barat nem tenne ilyet, de 7 eve baratok vagyunk es ez volt az elso ilyen eset. Megbanta, es ertekeltem hogy magatol elmondott mindent a fiunak. Ugy nez ki minden rendben lesz, mar csak a srachoz kell kozelebb kerulnom.
2019. márc. 24. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!