Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mi ez az érzés, ha egy fiú hozzámér? (Bővebben lent)

Az a helyzet, hogy még sosem volt barátom, gimis lány vagyok. Van egy fiú osztálytársam, amivel nagyon jóban vagyok. Szoktunk hülyéskedni, viccelődni meg minden. De amikor hozzám ér, pl. megfogja a vállam, hátam, vagy volt, amikor megfogta a kezem (nem is egyszer), akkor a gyomromnál egy nagyon furcsa érzésem lett. Olyan csiklandozó, de érzem a gyengédséget.

Ez mi lehet? Mármint van valami biológiai vagy nem tudom milyen magyarázata?:D

(Lehet, hogy rossz kategóriába tettem, bocsii)

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, érzés

márc. 28. 17:16  Privát üzenet  

A válaszok
Vonzalom

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 28. 17:21 Privát üzenet
Bejön neked a srác, ez okozza ezt a furi érzést. Annyira vágysz rá hogy hozzádérjen, annyira kívánod, hogy ez történik.😁

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 28. 17:23 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Ez bizony azt jelenti, hogy (akár tudatod alatt) ráébredtél, hogy nem csak játékbabák vannak, hanem élő fiúk is!

A fiú is ugyan ilyen bizsergést érez, amikor hozzád ér, csak hogy ő a fiú, ezért be akar cserkészni. Tőled pedig várja a visszajelzést. Ha szimpatikusnak találod (persze hogy annak!), akkor mosolyogj rá, te is tedd a vállára a kezed valamilyen ürüggyel, simogasd meg a fejét, légy hozzá kedves úgy, mint annak idején a játékbabáidhoz. Aztán majd alakul.

Vedd tudomásul, hogy nem biztos, hogy esküvő is lesz a dologból, hiszen abban a korban vagytok, amikor a fiatal válogat a fiúk között: keresi a neki legjobban megfelelőt. Pontosan úgy van ez mint amikor elmész ruhát venni: próbálgatod, keresed a neked legjobban megfelelőt.

F.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 28. 17:28 Privát üzenet
Tényleg létezik ember, aki ezt megkérdezi?!

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 28. 18:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, de nem pont erre voltam kíváncsi, nem jól fogalmaztam.

Tehát ezt mi váljta ki, milyen érzékszerveim? Mi történik ilyenkor, tudományos szempontból? (Úgy látszik tényleg rossz kategóriába tettem.)

# 5/6Időpont márc. 28. 18:11 Privát üzenet

A tudományos kategóriában jobban jártál volna ezzel a kérdéssel.

Te most kezdesz szerelmes lenni.

A szerelmet kb. 12 hormon irányítja: ebből az egyik okozza a bizsergést a gyomrodban.

Egy másik okozza a pupilla kitágulását, stb. stb.

Sajnos ebből némelyik pont úgy működik, mint a kábítószerek, ezért aztán idővel csökken a hatása.

Szerintem érdemes végigpróbálni szép lassan a közeledés minden lépcsőjét, mert akkor mindegyik ennyire kellemes lesz.

Az első volt a vállad, hátad érintése, a második a kézfogás.

A következő lehet pl. az arcod, hajad simogatása.

De ezt annyira nem kell eltervezni, magától sokkal jobb.

Tényleg mosolyogj a fiúra, mert akkor ő is pont ezt fogja érezni a gyomrában, és lesz folytatás is :-)

És persze te is megfoghatod az ő kezét, vagy simogathatod. Ezt a fiúk is nagyon szeretik.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 29. 12:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért pattog az a lány aki 3 éve megalázott és lekoptatott hogy minden instás storyját leszavazom? Bár lehet el is felejtett már de jó érzés leszavazni bár ma már szóvá is tette...
Valaki volt hasonló helyzetben? Viszonzatlan szerelem
Ő is többet érez, vagy csak én?
Furcsa érzés, mi lehet? (Többi lent)
Miért nem érzek senki iránt semmit?
Hogyan mondjam meg neki azt hogy össze akarok vele jönni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!