Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt hasonló helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt hasonló helyzetben? Viszonzatlan szerelem

Figyelt kérdés

Még általánosba szerelmes voltam egy fiúba, aki nem viszonozta az érzéseim,de rengetegszer összezavart a viselkedésével. (ezt privátban jobban kifejtem, ha valaki esetleg kíváncsi rá)

Most már gimibe járok, és emiatt nem találkozok azzal a sráccal. Néha mégis mintha hiányozna, és rá gondolok meg az emlékekre... De közben úgy is érzem, hogy túlléptem rajta... Őszintén nem tudom megmondani, hogy most mi van 😅


Aki volt hasonló helyzetben, az mennyi idő után szeretett ki az adott személyből? Vagy mikor érezte úgy, hogy már tényleg nem érdekli? Illetve volt ilyen "kettős érzése" mint nekem, hogy szereti még de közbe mégse? :D


Ha valaki szívesen beszélgetne bővebben a témáról, az írjon nyugodtan!


Ha valami nem érthető megpróbálom jobban elmagyarázni



2019. márc. 12. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
írj rám ha van kedved beszéhetni erről. én szívesen meghallgatlak
2019. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyan ez van velem, csak az a gond engem meg kicsit meg is bántott de valamilyen szinten így is hiányolom csak Nem azt hogy jólenne ha szeretne hanem az együttöltött időt mivel nagyon jó fej volt.
2019. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!