Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval röviden. Megismert egy lányt még kb 2-3 hónapja. Az a baj, hogy a lány abszolút esetem szóval nekem konkrétan így az a lány volt külsőre akiért bármit megadtam volna, és minden beszélgetésnél így full legma volt de még is érdeklődött kérdezett, de úgy érdekesen telefon-on is beszéltünk és ott is sokszor flegmázott így röviddn válaszolt meg ez a tipikus lerazós. Sokszor mondta, hogy találkozzunk és egyszer találkoztunk kb: 20-30 percet beszélgdttünk ketten (tipik rövid válaszok, meg ilyen lerázós) és utanna lehívtam 3-4 barátnőjét és velúk folytatta a beszélgetést. Utánna még 1-2 napig beszéltünk és nem írtam neki, gondoltam nem érdeklem, nem szeretne foglalkozni velem. Rámírt kb 2-3 hete így teljesen random, hogy "mizujs" csak ennyit. És megkérdeztem miért flegmázott azt mondta mindenkivel így szokott. Mondtam, hogy nekem ez rosszul esett és, ő azt hogy neki is ez az egész. Egy ideje teljesen rávagyok kattanva erre az egészre. Itt most én vagyok a hibás vagx itt még is ki? Ráírjak vagy ne?

2019. ápr. 24. 20:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Kérdezz rá konkrétan, (lehetőleg személyesen) hogy mik a szándékai veled kapcsolatban. Mondd el, hogy neked tetszik, de nem tudsz kiigazodni a viselkedésén. Egyszerűbb és célravezetőbb, mint agyalni, találgatni, hogy ez még is mi lehet nála.

Lehet izgul, nincs tisztában a te érzéseiddel és így próbálja álcázni a vonzalmát.

2019. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz egy nyílt, őszinte beszélgetést, ahogyan az első válaszoló tanácsolta.

F.

2019. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszadókkal

Pluszba még annyi, h szerintem érdekled, csak próbál menőzni azzal, h flegma, h megmutassa, milyen kemény csaj!-magamból indultam ki...



L.

2019. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy értve "menőzni"?
2019. ápr. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!