Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácsot szeretnék kérni!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam az exemmel (Danival), de az előtte levő barátomat (Márkot) még mindig szeretem. Alakulnak köztünk újra a dolgok és boldognak érzem magam. Danival azért válltak külön az útjaink, mert fizikailag és érzelmileg is bántott, 2szer megcsalt. 7 hónapot voltunk együtt, abból az utolsó 3 hónapban már nem szerettem, de akartam, hogy javuljanak a dolgok.

Márkkal sok volt a veszekedés, nehezebb volt vele szakítani, de nem tudtam elengedni, mert még mindig szeretem. Jól bánt velem, csak féltékeny típus volt nagyon. De megváltozott. Mind ketten randira hívtak, hogy javítsanak a dolgokon. Danit már nem tudnám szeretni, de Márkot igen. Ha újra visszalépek Márkkal a kapcsolatba, akkor mennyi idő után menjek bele, és szerintetek jól döntöttem e.



2018. nov. 29. 05:30
 1/1 anonim ***** válasza:
16%

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó!

.

Tanácsot csak annak adok, aki tud az én fejemmel gondolkodni - de véleményem leírom.

Márkot szereted, de szakítottatok, mert nem úgy szeretett, ahogy elvártad, ezért Danival jöttél össze. Ő sem elvárásaid szerint viselkedett, most visszamennél Márkhoz.

Nem tudod őt megváltoztatni, sőt tápot adtál féltékenységének azzal, hogy otthagytad. Vitátok esetén már felemlegetni tudja Danival töltött idődet.

.

NEKED kell változni, tudni, mit akarsz. Ha szíre-szóra otthagyod az egyiket, aztán visszamennél, nem fogsz megállapodni senki mellett.

Eredmény:

- vagy lesz egy érdek-kapcsolatod,

- vagy pedig lesz belőled egy megkeseredett, egyedülálló vénasszony.

Döntened neked kell, de előtte gondolkozz!

2018. nov. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!