Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak addig voltam jó barátként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak addig voltam jó barátként amíg vissza nem utasítottam? 17/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel több, mint öt éve ismerjük egymást. Nagyon jó barátok voltunk, minden nap beszéltünk, tényleg jól éreztem magam vele, de itt jön a fordulat. Tavaly szerelmet vallott nekem, de visszautasítottam, mivel nem szerettem volna tőle barátságnál többet és amúgy sem voltam/vagyok készen egy kapcsolatra. Mióta ez a dolog megtörtént, nem beszélünk, csak ritkán, mert osztálytársak vagyunk. Nekem nagyon rosszul esik, hogy csak addig volt szüksége a társaságomra, amíg még több is lehetett volna belőle. Persze biztosan rosszul esett neki, ezt nem tagadhatom. Én viszont úgy érzem magam, mintha ki lettem volna használva.:( A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi játszódik le a fiúkban ilyenkor? Vajon leszünk még olyan jóban, mint előtte?

2019. máj. 24. 16:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! :)
2019. júl. 31. 17:05
 12/14 anonim válasza:

Fiú vagyok, de én is voltam már hasonló helyzetben. A csaj megmondta, hogy ő csak barátságot akár, de vagy két hónapig alig-alig szólt hozzám, mintha a barátság is megszakadt volna. Ez talán még a nemnél is jobban fájt. Aztán utána lassan helyreálltak a dolgok, most szinte ugyanolyanok a dolgok, mint azelőtt. Bennem még lenne érzelem, de egyszerűen nem mutatom ki.


Ha tanácsot vársz, akkor azt tudom javasolni, kicsit nézz magadba, nem-e te húztál egy "láthatatlan falat" kettőtök közé, talán akaratlanul is. Remélem még helyrejön köztetek a bártság :D

2019. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy máskor ne barátkozzon nővel. Oktasd ki, hogy mit vársz egy férfitól, milyen kezdeményezést. Örökre egyedül marad ezzel a módszerrel. Attól, hogy ő nem menő csávó, meg szeretne barátnőt, ugyanúgy mint aki az...
2019. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
A fiúk kb. mindig ezt csinálják. Lehetetlen velük barátságot kötni, mert csak addig lehet fenntartani az érdeklődésüket, amíg tudják, hogy ebből még több is lehet, de aztán visszautasítod őket, és rögtön el is tűnnek. És nekem ne mondja senki, hogy távol akarja tartani magát, mert annyira szerelmes, stb, nem, egyszerűen csak akit tudják, hogy már nem fognak megdugni az le van szarva. :D
2020. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!