Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányok csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányok csak az ilyen hajú pasikért vannak oda? (képek alul)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az ilyen rövid, sportos hajviselet már nem tetszik nektek?


[link]



2019. jún. 24. 09:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%

Elsővel maximálisan egyetértek. :)

Amúgy kövezzetek meg, de nekem az ideális férfi ilyen 😂 persze az én stílusom is ilyen, a hajam nem xD

[link]

2019. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem egyezzünk meg ebben


[link]

2019. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki olyan hajat fog linkelni, amilyen férfitípus tetszik neki. Ez már nem is a hajról szól.
2019. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
35%

Hát nekem tetszett már feketr, raszta hajú srác is, meg olyan, mint ami a 2. kéen van (csam azért neki nem ilyen extrémen volt, jobban látszódott benne a fokozatosság). Ez is azt mutatja, hogy az összkép számít.

De ti fiúk csak egyféle hajat szerettek egy lányon? Ha más, már nem is kell?

2019. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%
Nekem mindegyik tetszik:)
2019. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Kétféle embertípus van, az egyik a szépséghez / jóképűséghez vonzódik, a másik az erőt sugárzó fellépéshez / biztonságérzethez. Sose lesz köztük kiegyezés, mert hatalmas a mentális szakadék. Egy biztos, az egyik hajjal az egyikek, a másik hajjal a másikak körében aratsz sikert, átjárásra ne számíts.
2019. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%
16-os és ha nincs erőt sugárzó fellépésem attól még muszáj b__ziskodni? Szánalmas generáció ez így kommenteket látva. Az első kettő linken lévő hajjal csak köcsögök mászkálnak, amikor beleturnak egyet ilyen feminin módon feltudnam őket rúgni, pedig nem vagyok én se egy macsó, de attól még ferfinak neveltek.
2019. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak is ez tetszik...:


[link]

2019. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha tetszel valakinek, akkor tök mindegy, hogy milyen a hajad. Ha meg utál, mint a sz_art, akkor a legdivatosabb hajjal is utálni fog. Egyébként a 3. frizura is tök általános, sokan így hordják, és sokaknak tetszik. A 2. szerintem fura, nem hiszem, hogy sokan odavannak érte. Az 1. aranyos, kis romantikus fiú. Kislányoknak biztosan tetszik. Felnőtt férfinak már annyira nem divatos ez a frizura.
2019. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
62%
Úristen! Nem! :'DD
2019. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!