Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányok csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányok csak az ilyen hajú pasikért vannak oda? (képek alul)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az ilyen rövid, sportos hajviselet már nem tetszik nektek?


[link]



2019. jún. 24. 09:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretem az ennyire rövid hajat mert szeretem ha ilyen turható és lehet birizgàlni, de természetesen ha csak ez lenne a “probléma” akkor nem lenne kizáró ok
2019. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%
Az első tetszik, a második senkinek nem áll jól, a harmadikról falra tudok mászni. Nagyon keveseknek áll jól a tüsi haj, főleg fiatal fiúknál. Plusz nekem amúgy is az jön be ha az illetőnek van haja és nem szúrom meg magam a törpe hajszálaival amikor megérintem a fejét.
2019. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Erről mi a véleményetek? Nekem ilyen hajam van. :D (Nincs szakállam.)

2019. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó: nekem tetszik.
2019. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én pont hogy a teljesen biliárdgolyó simaságú kopaszra borotvált pasikat imádom 😊 20/L
2019. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

17/l


Hát nem tudom, de őszintén bevallom, hogy számomra is inkább az olyan jön be, mert az olyan igényesebb. De biztos találsz olyat, akinek nem az jön be.

De sajnos számomra csak ilyen frizurával rendelkező fiúk jöhetnek szóba(Elég változatos, viszont az olyan nem jön be csak néha...):

[link]


[link]


[link]

2019. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
En mar 30 vagyok, és nekem sem jon be az utolsó kepen látható haj. Vagy kicsit hosszabb, mint az első képen, vagy legyen hosszú, a masodik kepen levő pedig keves embernek all jól, de meg az is oke.
2019. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!