Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki leszolna, nem "hülye vagy" válaszokat kérnék. Szóval, ma egy éve volt, hogy a barátommal először mondtuk ki egymásnak, hogy szeretlek. Ezt meg akartuk valahogy ünnepelni. A lényeg az, hogy ő a mai nap folyamán már kétszer elelvezett, ezért 20-30 perc idokihagyas után elment, meg mosta a kezed és a nemiszervet is,majd megtorolted torolkozovel. Ezek után érthető módon nehezen állt fel. Mind a ketten vertük neki, de baratom elmondása szerint nem lett elovaladekos. Majd így, nem még mosott kézzel húztuk fel az óvszert, és még 1x,2x belém tette az ujját, hogy biztos "készen vagyok-e". Ezzel nem is lenne baj, csak nekem a mensi naptár szerint ma van ovulaciom. (17.nap)

Szoval, elméletileg nem lehetnek terhes, mert nem jött elovaladek, és a keze se volt olyan, hiszen nem a makkot dorzsolgette(ami nem is volt olyan). Ne nézzétek hülyének, tudom hogy ettől nem lehetek terhes, de megnyugtatasra vágyom, mivel ez volt az első, és bennem van az a "mi van ha" érzés.


16/L



#első alkalom #terhesség #gumival csináltuk
2019. júl. 17. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
végül is én folyton azért parázok a wnc, hogy a kagylóból valami leszúr így nem szóllak le, hogy ez rohadtul gáz és nem kéne ilyen miatt stresszelni xd
2019. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen 11!
2019. júl. 18. 07:39
 13/13 anonim ***** válasza:
ha terhes is lennél, ott az abortusz.
2021. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!