Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy minden kormbeli fiút a f. sza irányít? Mért nem kell nekik normális kapcsolat? 16L

Figyelt kérdés
Több fiúval beszélgettem/randiztunk tök jól elvoltunk aztán mikor szóbajött hogy mikor lennék hajlandó lefeküdni valakivel/rámászott és közöltem vele hogy én nem fogok lefeküdni rögtön senkivel akkor már nem is akartak.

2019. júl. 19. 16:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert a korosztályod gyerek még egy rendes párkapcsolathoz
2019. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%

Minden pasit a farka irányít, mindegy hány éves. A nőnek kell megtanulni, hogyan irányítsa vele a pasit.


Ha szexelni nem akarsz, akkor egyébként mit vársz egy kapcsolattól? Mert a lógásra ott vannak a haverok/barátok.

Ezzel amúgy nem azt akarom mondani, hogy mindenképp szexelni kell, pont ellenkezőleg, szerintem a kapcsolatot sem kell annyira erőltetni.


29n

2019. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

Az utolsó akkora hülyeséget írt, hogy a fejem verném a falba..xd Először is 29 évesen ekkorára leszűkíteni a férfi "igényeket" abszurdnak találom... Nem a férfi fa*át & gondolkozását kell irányitanod hanem a másik nemet kellene megértsd...

Így egy papucsot csinálsz a másik nemből ami teljesen okès persze csak annak aki van olyan naív , hogy hagyják ilyen módon manipulálni meg persze neked is mert ugy ugrik ahogy te fütyülsz :))... Nyilván sok férfi,fiú bele esik ebbe a hibába de ebbe most ne menjünk bele. A második válaszodba is bele lehet kötni, már ha olyan sok szabadidőm van le is irnám a véleményemet de nem fogom hosszúra, csak egy kérdést teszek fel!

A kérdező hol írta, hogy nem akar majd szexuális

kapcsolatot létesíteni? Nem akarok személyeskedni én se de ha szabad kérdeznem 12es.. te egyből ki is próbálod az erősebb nem szexuális készségeit és azután döntöd el a kapcsolataid továbbmenetelét? 😋🤣 6 os voltam. Lehet lepontozni nem zavar

2019. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mért pontoználak le a véleményekre voltam kíváncsi és mindenkinek meg van a sajátja ez nem elítélendő
2019. júl. 20. 21:14
 15/15 anonim válasza:
Mert ilyen korba berobban a teszto szint es a libidojuk felmegy 300%-kal
2019. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!