Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Legyen akkor vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen akkor vége?

Figyelt kérdés

Kb úgy másfél hónapja állandóan veszekszünk, de a legapróbb dolgokon is. Legyen az sampon, vagy egy szó bármi. Képesek vagyunk úgy megsérteni egymást, hogy utána egész nap rossz kedvünk lesz.

Ez az első hosszabb kapcsolatom nekem is és neki is. Nem sokára 1 évesek leszünk. Mikor felmerült bennünk az, hogy talán véget érjen az egész, arra gondoltunk, hogy az a sok munka hiába való és hát mindkettőnknek fájt.

Utána 1 hétig minden rendben is ment aztán kezdődött elölről. Tanácstalan vagyok, hogy most mit is kéne tennem. Azt mondja rajtam áll. (ez nagyon önző amúgy tőle, hogy rám keni az egészet)

Vkinek van tanácsa? Vagy van ebben tapasztalata?


2019. júl. 25. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a beleölt időt kell nézni, hanem hogy a jelenben hogy érzed magad. Láthatóan ki vagy merülve és nem működik ez már köztetek. Amit mondott az meg tényleg önző és egyben ostoba is, és tökéletesen jelzi hogy esze ágában sincs javítani a helyzeten, jó lenne neki ez a jelenlegi posvány. Te nem akarsz posványban élni, nem?


Megpróbáltátok megbeszélni, nem ment, nem lehet ezen már mit erőltetni.

2019. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha tényleg nem érzed jól magad, csak add meg a kegyelemdöfést... A rossz kapcsolatoknak csalás a vége (saját tapasztalatból), ami egyik irányból sem jó érzés
2019. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos szerintem az már régen rossz ha nem azért akartok együtt maradni mert szeretitek egymást hanem azért mert kárba veszne a sok munka

szerintem ezt mi nem dönthetjük el helyettetek

ezt nektek kell tudni

lehet hogy még megmenthető a kapcsolatotok sőt nem komoly hibákat követtetek el egymás ellen

veszekedni minden pár szokott és sokszor szorosabb is lesz utána a kapcsolat

kibékülni már sokkal nehezebb

ezt szerintem közösen kellene megbeszélnetek

mennyire vagytok boldogok a kapcsolatban?

mennyire elégít ki titeket ez a kapcsolat?

mennyire szeretitek egymást? mi az amit nem szerettek a másikban?

milyen jellegűek a problémáitok?

komolyak e a probkémáitok?

szerintem ha ezeket közösen kivesézitek

meglesz az a válasz

2019. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1 év még nem olyan sok idő.... És a csávó is láthatóan nem akarja tovább folytatni, ha akarná, küzdene, hogy jobb legyen a kapcsolatotok.... ehelyett rád bízza a döntést, mert ő gyáva kimondani vagy nem akar megbántani. Szerintem ne húzzátok a dolgot. Egy jól működő kapcsolat nem ilyen. 7 barátom volt, több éves kapcsolatok. Most 29 vagyok , házas, gyerekkel. Legyen tapasztalatod!!! Utána már tudsz hosszútávban ,okosan döntve az igazit megtalálva élni. :)
2019. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a beleölt idő a lényeg hanem az eloazarolt időd amit rosszkedvűen töltessz egy olyan dolog miatt amiből nem mersz kilépni.
2019. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!