Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki el tud igazodni ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tud igazodni ezen az emberen?

Figyelt kérdés
Szóval másfél hónapig voltunk együtt a barátommal. Jól kijöttünk, minden jó volt. Aztán egyik napról a másikra szakított velem. Nagyon kiborultam és szomorú voltam, de megpróbáltam továbblépni. De felhivott telefonon azt mondta sajnálja ő se tudja mi ütött belé, még mindig szeret. Megbeszéltünk egy találkozót, de azt az utolsó pillanatban lemondta. Utánna hetekig hol írt hol nem. Ebből elegem lett és mondtam neki én nem ezt érdemlem hagyjon. Erre olyan könyörgést levágott, azt mondta csak most nincs ideje de majd lesz, nagyon nehéz időszakon megy keresztül. Megint eltelt egy kis idő és felhivott az éjszaka közepén hogy itt van a házam előtt menjek le, de mivel másnap dolgozni mentem, mondtam most nem tudok úgyhogy jöjjön máskor. Utánna elutaztam 1 hétre ezért nem tudtunk találkozni. Az egyik barátnőm azt mondta látták őt egy másik csajjal, akit enis ismertem mert egy baráti társaságban van a volt barátommal meg velem. Szóval már akkor kavart ezzel a csajjal amikor engem megkeresett telefonon hogy megbánta az egészet.Tegnap megint írt hogy szeretne velem találkozni de mondtam neki hogy velem nem fog mert ha szeretne nem jött volna össze mással erre annyit mondott oké. Mostmár csak annyit szeretnék megérteni hogy ennek mi értelme volt?

2019. júl. 27. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szemétláda. Ne foglalkozz vele. Jobbat érdemelsz. Egy percig se szomorkodj miatta.
2019. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Annyi történt, hogy akkor keresett amikor a másik csajjal nem úgy alakult ahogy akarta. Egy védőhálónak kellettél, hogy mikor a másik visszautasítja vagy nem úgy alakul ahogy eltervezte, akkor elővesz téged, hogy simogasd az egóját és nyugtasd meg, így nem fáj neki. Lányok is csinálnak ilyet, ez nemtől független. Azért könyörgött mikor eltávolodtál volna, mert addig kontrollált és megszokta hogy azt csinálod amit ő akar. Kicsit úgy gondolj erre, mint mikor a kisgyerek játszik egy játékkal és elveszed tőle, akkor elkezd kaparni utána és bőgni, mert vissza akarja kapni - csak hogy megint játszhasson vele.


A miértek lényegtelenek, tökéletesen írtad, hogy nem ezt érdemled és meghoztad a legjobb döntést: nem engeded, hogy játékként használjanak. Meríts ebből erőt a jövőben és ezentúl még hamarabb észreveszed majd, ha valaki csak játszadozik.

2019. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Különösen a második válaszadónak, mostmár mindent értek. A jövőben pedig remélhetőleg előbb felismerem majd ezt:)
2019. júl. 27. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen ez szemétség volt tőle,DE lehet azért akart találkozni veled h elmondja h volt egy másik csajjal is,és lehet mikor lemondta azért volt,mert nem készült fel rá,h h mondja el neked!
2019. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Azzal hogy otthagyott, utána meg újra zargat már bizonyította, hogy nem jellemes alkat. Tök mindegy, hogy ennek az oka az, hogy lelkében van tényleg hullámvasút (néha tényleg komolyan azt érzi, hogy te kellesz neki, máskor meg azt, hogy egy másik csaj) , vagy az egész kamu duma csak azért, hogy szexelhessen veled továbbra is.


Korunk divatja, amitől az anyukák legjobban óvják lányaikat, hogy pasasok arra törekszenek, hogy jóban maradjanak volt csajaikkal (még segítenek is nekik pl. egy bútor összeszerelésében, lámpa beszerelésében, stb.), és utána csak szexelgezés céljából keresgetik. A csaj meg érzelmileg nem tud tovább lépni.

2019. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Buta ge ci az.
2019. aug. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!